Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nyilvános helyeken nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nyilvános helyeken nagy erőkkel csókolóznak hogyan bírják ki ezt?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülye kérdés,de komolyan gondolom.Pl.az osztályban is van egy pár,akik szinte minden szünetben együtt vannak,egymás ölében ülnek,csókolóznak,harapdálják egymást a fiú még a fejét is beduja a lány lába közé.Az ilyenek hogy bírják ki,hogy ott helyben ne izguljanak/élvezzenek el?Én nem bírnám ki.Egész nap feszült lennék,amíg haza nem érnék,mert nem tudnám hol "levezetni" a dolgot.

2015. okt. 30. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Épp ezért szokás mondani, hogy menjenek szobára. A magánéletüket ne tegyék kirakatba, mert esetlegesen ez mást nem érdekel. Saját magam már csak ezért sem csinálom ezt, mert az nem oda való, nem másra tartozik és van erre alkalom máskor is, amikor hagyhatom magam kibontakozni, és ahogy ne írtad nem kell egész nap feszültnek lennem. Az ilyeneket valószínű, csak az tartja vissza hogy tisztában vannak azzal, ott helyben nem eshetnek egymásnak. Hogy hogyan bírják, s nekik ez miért jó, az kérdés marad.
2015. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Egy csóktól meg egy kis testi kapcsolattól elélvezni?! A felizgulás is csak részben... Tehát mikor ilyen helyzetben voltam, ezzel nem volt gond, kibírtam, ahogy más is. :)
2015. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy vajon hogyan bírják, de szerintem nagyon idegesítőek az ilyen párok. Fogják egymás kezét, adjanak esetleg egyszer-egyszer puszit/szájrapuszit egymásnak, ha épp úgy adódik, de ne nyalják-falják egymást mások társaságában, mert az az ő magánéletük, másokra nem tartozik, és gyanítom, hogy nemcsak én vagyok úgy vele, hanem másokat sem érdekel.
2015. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez az egész egy nagy magamutogatás, hogy mekkora nagy a "szerelem". Innen üzenem, hogy ez még nem az :)
2015. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy erőkkel!!!

Hát nagy erőkkel a Tűzoltóság szokott kivonulni!

Erre a hevesen talán találóbb kifejezés!:-)

2015. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Zavaró. Lehet hogy más épp szakításon megy keresztül de ez a párt nem nagyon érdekli mivel nem tudják hogy ki mikor szakított kivel és nem ismerik meghát csak a saját boldogságukkal foglalkoznak. De! Azt csinálnak amit akarnak!
2015. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Minden előzővel egyetértek, főleg az utolsó válaszadóval. Amúgy meg ezek a kis párocskák nagyon gáz, mait csinálnak, mert csak azért teszik, hogy másokat féltékennyé, frusztrálttá tegyenek, vagy hogy másokat idegesítsenek. Nem akarok kritikus lenni, de tényleg ezek menjenek szobára, mert engem is idegesít, és másrészt kit érdekel, ha annyira imádják egymást, akkor ne a közönségnek tegyék a szépet, mert nem találni manapság olyan embereket, akik azt mondanák, hogy milyen szép pár...most komolyan!
2015. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól pofán kéne őket rúgni. :) Ez nem usa, hogy degenerált barmok módján csak és kizárólag azért élünk.
2015. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!