Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan 14 éves lányról, akinél rendszeresen ott alszik a pasija, vagy ő náluk, és nyilvános helyen is csókolóznak meg fogdossák egymást fényes nappal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
14 éves én is ezt csináltam :) Ha jól esik nekik akkor nem gáz. Csak másokat ne zavarjanak vele
2011. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem a kislányról, inkább a szüleiről van meg a véleményem.
2011. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy egy ifjú r ibanc.
2011. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

14 éves gyereknél ne aludjon ott a pasija (csodálkozom a szülőkön, hogy ezt megengedik), nyilvános helyen csókolózni, meg pláne fogdosni a másikat meg eléggé ízléstelen dolog, nem éppen a jólneveltségről árulkodik, bármilyen korban. Az ember a MAGÁNéletét ne mások, vadidegenek előtt élje, ha már így nevezik (a következő úgyis az lesz, hogy az ő dolga, azt csinál, amit akar, csak azért írom...).

(Lehet lepontozni.)

2011. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A csókolózás még nem gáz.De az ott alvás szerintem még korai ennyi idősen.Nem írtad le,hogy egy ágyban alszotok-e vagy külön.Ha eggyütt alszotok akkor előfordulhat,hogy nem bírtok magatokkal és olyat csinálsz amit később meg fogsz bánni.Ha külön alszotok az nem tudom miért jó,nappal töltsétek eggyüttt az időt.Az is számít,hogy a fiú mennyi idős.Ha idősebb akkor lehet,hogy az alvás hejett mást akar veled csinálni,azt viszont még semmi esetre sem szabad ilyen fiatalon.
2011. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
16:37 es válaszoló Ezzel én nem dicsekednék.
2011. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

16:44 Teljesen igazad van


16:37 Gratulálok kis ribanc


Eleve az a mondat is felháborító, amiben egymás mellett szerepel a 14 éves és, hogy pasija van.

A mai szülők nem nevelik azt a k.rva kölyköt, csak megcsinálják aztán leülteik a faszbúk, meg a többi szar elé, ha meg baj van vele, hozzá vágnak egy kis pénzt, hogy addig se legyen otthon és húzzon el éjszakázni? Vagy mégis hogy működik ez?

2011. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen mai ribancok...:)

Hajrá 18évesen már nem hogy pasit se fogsz találni de beteg is leszel. :)

2011. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, hanem egy rokonról. Pont azért vagyok én a feketebárány, mert szerintem ez nem illendő.


Másrészt nézem, mit írnak egyesek annak a 15 éves lánynak, aki most terhes.

Aki szerint 14 évesen tök normális dolog gyereket csinálni, azt megkérhetném, hogy oda is írja le, hogy ez tök normális?

Thx

2011. júl. 16. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!