Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fagyok le és félek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevergiveup98 kérdése:

Miért fagyok le és félek odamenni ahhoz a fiúhoz aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
ha tudtok tipépet adni vagy veletek is ez van íratok!

2015. okt. 31. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam, marha sokan vannak így, tehát én már el sem hiszem, hogy 7 milliárdan vagyunk. Amúgy én sem értem, tehát majd kérlek magyarázd el, hogy miért fagysz le, mert nem bírom felfogni. Köszi! :D
2015. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
talán,azért mert annyira tetszik hogy egyszerűan azt hiszem hogy nem jöhetnénk össze?
2015. okt. 31. 19:02
 3/7 redghost ***** válasza:
100%
Azért fagysz le mert attól félsz nehogy leégesd magad előtte, és azért mert "talán" leakarod nyűgözni úgymond, ezalatt azt kell érteni hogy te azt akarod hogy téged különlegesnek lásson és ne egy lúzernek .Ergo félsz attól hogy elcseszed azt hogy bevágódj nála, legalábbis velem ez volt annak idelyén.
2015. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. Nak igaza van. Legyél Önmagad és probáj csak szemezni vele biztos örülni fog mint a legtöbb srác....
2015. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Full normális ez, mindenkivel így van, ha olyanról van szó, aki tetszik.
2015. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok én is, mert van egy sràc, aki nagyon tetszik, viszont csak kapkodom ide-oda a tekintetem, mindenhova pròbálok nézni, ha meg rànézek iszonyùan elpirulok:$$ pròbálj a haverjaival jóba lenni, összebarátkozni velük, én is azt csinálom, és néha közel kerülünk egymáshoz :)) *-* neked is remélem sikerül :)
2016. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekünk fiúknak is elég nehéz. :-( Én barátságosan beszélek és próbálom felkelteni az érdeklődését. De ha már együtt vagytok határ a csillagos ég. :-D
2020. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!