Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudom hülyén hangzik, de van...

Tudom hülyén hangzik, de van egy 16 éves fiú aki tetszik. (14 éves lány vagyok) félek odamenni hozzá, mert ázsiai és nem is merek nagyom odamenni a fiúkhoz. Milyen indokkal menjek oda hozzá egy kpop talin vagy egy MondoCON-on? (Anime fest)

Figyelt kérdés
Azért írtam, hogy ázsiai mivel hallgatok kpop-ot. Ezek az ázsiai fiúk már azt hiszik csak azért mész oda hozzájuk ,mert húzott a szemük és az 'menő'.

2014. nov. 2. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
kawaiii
2014. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Haha.. Nem így gondoltam :"D
2014. nov. 2. 22:20
 3/6 anonim válasza:
100%
Menjél oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni. Végül is van közös témátok.
2014. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem siman odehetsz hozza beszelgetni, el is mondhatod hogy tetszik az azsiai kultura felteve ha ez igaz:D meg hogy tetszenek az azsiai zenek mivel ez egy jo indok, de ne vidd tulzasba!
2014. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolso valaszolo vagyok, en is azsiai vagyok, es hozzam is jottek lanyok es valoban azert zavart mert ilyen lelketlen kpop fanok voltak, nem is ismertek.. Ilyen alapon barkihez odamennek, szoval valami mas tema is szoljon koztetek, :D sok sikert
2014. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen... igen... Ezért is parázok :"D
2014. nov. 27. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!