Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy csaj már régóta tetszik,...

Egy csaj már régóta tetszik, de a személyesen nem merek odamenni hozzá, talán nincs elég önbizalmam. Valaki segítene aki elég tapasztalt ilyen téren vagy aki esetleg volt már így mint én?

Figyelt kérdés
Van egy csaj sulimban, egy évvel kisebb nálam, már régóta tetszik, facen már beszéltünk is, de suliban nem merek oda menni hozzá. Általában társaságban van, vagy kettesben egyik barátnőjével, ritkán van egyedül. Mit gondoltok mit tegyek? Ha ketten vannak barátnőjével odamenjek és hárman beszélünk vagy megkérdezem, hogy tudnak beszélni kettesben?

2014. máj. 29. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Üd v a klubban, 1 cipőben járunk:D, csak nekem 1 ével nagyobb a csaj
2014. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha a barátnőjével van kettesben akkor mész ida hozzá beszélgetni, felsőbb éves vagy, lazán odamehetsz hozzájuk
2014. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is....idősebb vagy,ha a barátnőjével van csak odamész beszélgetni!
2014. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló akkor neked is kell a segítség :) Amugy ha egyedül lenne tudnék miről beszélni vele, de ha ketten vannak nem tudom miről lehetne, hogy ne érezze magát kellemetlenül a másik lány, ott van de annyi mintha kettesbe lennénk. És nem tudom miért, de mikor elmegyek mellette vagy látom őt hirtelen lefagyok, főként ezért nem merek odamenni hozzá, félek ha odamegyek hozzá szotlanul maradok, nem azért mintha félnék tőle, talán mert nagyon de nagyon tetszik, nagyon belezúgtam?
2014. máj. 29. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt még egy régebbi válaszomhoz írtam, de remélem, tudok vele segíteni.:)


Szia! (:


Ne facebookon beszélj vele, szólítsd le élôben!


Gondolom, abban egyetértünk, hogy élôben sokkal jobban lehet érteni a gesztusokat, és a hangszín is nagyon fontos ilyenkor. Ezeket nem lehetséges interneten keresztül figyelni (kivéve, ha kameráztok). És neten keresztül nem tudsz a szemébe nézni, rámosolyogni esetleg megérinteni.


Egy pillanat biztos van, amikor egyedül van. Ha meg tényleg nem lenne, akkor sincs semmi baj. Ha elsétálsz mellettük, akkor köszönj mosolyogva nekik és nézz a lány szemébe! Ebbôl (elôbb-utóbb) észre fogják venni, hogy egyedül kéne hagyni a lányt. (;


De ha nem bírsz várni arra, hogy kiadják neked és látod, hogy kölcsönös a szimpátia, akkor menj oda! Köszönj nekik, és mondd (kulcsszó: MAGABIZTOSAN), hogy egy pillanatra el szeretnéd rabolni a barátnôjüket!

Ez nagyon tetszeni fog a lánynak, sôt a barátnôk is irigykedni fognak. Ha a lány mosolyog/bólogat/igent mond, akkor fogd meg a kezét és húzd el onnan! Ez be fog jönni! (:

És akkor jöhet az, hogy meg szeretnéd ismerni. Innen már nem tudod elrontani (kivéve ha bunkó a csaj, de akkor már nem is kell vele foglalkozni).


Mosolyogj sokat, nézz a szemébe, ha nincs ellenére, fogod a kezét és tedd mindezt MAGABIZTOSAN!

A lányok imádják azokat a fiúkat, akik tudják, hogy mit akarnak és meg is merik tenni.


Sok sikert, ha van még kérdésed, válaszolok rá szívesen. (:

16/L

2014. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi, ezzel sokat segítettél :) ha lesz rá esélyem megvárom mikor egyedül lesz :D És igazából milyen témákat lehet felhozni beszélgetés közben? Megkell nevettetni a lányt? :D
2014. máj. 31. 12:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 16/F
2014. máj. 31. 12:30
 8/10 anonim válasza:
én lány vagyok. tudod ha egy lány a barátnőjével van akkor szinte olyan mintha egyedül lenne:) úgyis elmondja a barátnőjének szóról szóra miről beszélgettetek és csak bátorságra vall ha a barátnője előtt elkezdesz vele beszélgetni.:D hajrá
2014. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha társaságban van akkor hívd félre, vagy ha nem mered akkor ha egyedül van akkor ragadd meg az alkalmat es akkor beszélj vele. Mondd el neki hogy mit érzel lesz ami lesz alapon. Ha tetszel neki akkor egy szep kapcsolatnak nézhettek elébe️. Ha pedig nem tetszel neki, akkor meg nem veszítesz semmit.
2015. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Menj oda hozzá! Mi nagyra értékeljük azt hogyha élőben is ugyanazt eltudod mondani amit chaten. Az még hogy egy évvel idősebb vagy, menő is neki a barátnői előtt. Nyugodtan menj oda, nagyra fogja értékelni! :)
2015. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!