Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek meg engedték hogy ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek meg engedték hogy ott aludjatok a fiútoknál / barátnőtöknél amikor 16 év körül voltatok?

Figyelt kérdés

Vagy ha annyi vagy akkor most meg engedik-e? És ha esetleg a párotok másik településen lakik? (Nálam ebben az esetben 60-70 km) érdekelne hogy erre mennyi embernek volt szerencséje, és ha igen akkor hogy történt?

16/F



2015. nov. 2. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem volt gond, mivel koleszos voltam, onnan meg akkor lógtam ki amikor akartam :-D :-D
2015. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
18/L. Nem engedték. Itt aludhat néha (nagy nehezen),de csak a nappali kanapén. Együtt nem az ágyamban. :D idegesítő dolog. De 26 éves a pasi és megérti,hogy féltenek.
2015. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!