Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, amikor a barátnőtöknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, amikor a barátnőtöknél alszotok szokott lenni kis simi vagy csók? Vagy közös maszti? (több lent)

Figyelt kérdés

Ti is szoktatok a barátnőitekkel spontán csókolózni meg simi stb?

Tegnap a legjobb barátnőmnél "aludtam" egy nagyágyban feküdtünk egy eldurrant egy izgalmas csók. Utána volt egy kis simi. Nem vagyunk lezbik nem is akarunk lenni de ez átlagos? Ti hány évesen csináltatok ilyeneket?



2015. febr. 6. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

én fiú vagyok megfigyeltem már ilyen akciót és vannak.(vicces válasz volt kivéve a nemem)


normális válasz: gondolom mert általában a lányok kíváncsiak és kipróbálják.

2015. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Heteroszexuális lányok, akik között normális barátság van, nem csinálnak ilyet. Én nem azért barátkozom a barátnőimmel, mert vonzódom hozzájuk, így eszembe se jutna csókolózni vagy más dolgokat csinálni velük...
2015. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltam soha ilyet. Nem érzek magamban a legminimálisabb leszbikus vagy biszexuális vonzalmat sem.
2015. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
A legjobb barátnő egészséges, heteroszexuális lányok esetében nem erre való. Nálatok gondok vannak.
2015. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szokott.

Abszolút nem vagyok homofób, kíváncsiságból még ki is próbálnám. De ilyen még soha nem történt egy barátnőmmel sem.

Ha megtörténne, nem is tudom hogy néznék utána a szemébe.

Még a csók elmegy, mondjuk kíváncsiságból, de a simi és a maszti már nem. Ott valami más is lehet....

2015. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Őőő nem. :D Aludtunk egy ágyban már mert franciaágya van, abban még nincs semmi, de szépen az ágy két oldalán, simi meg ölelkezés nélkül. :) Csak dumálni szoktunk ilyenkor.
2015. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Régebben rendszeresen smároltam és együtt masztiztam a barátnőmmel bár suli után nem együtt alvás közben. Az első csók spontán jött, de a többi utána tudatos volt. De aztán más gimibe kerültünk be és ritkábban találkoztunk és a suli utáni "együtt tanulás" is hirtelen abba maradt. Szerintem még tudat alatt kerüljük is egymást. Ha ebből indulok ki ami velünk történt akkor ez nem volt normális amit csináltunk. 5 évig a legjobb barátnők voltunk és mindent együtt csináltunk, most pedig csak köszönünk egymásnak ha találkozunk és ennyi. De ez csak az én tapasztalatom volt, szerintem minden szituáció más, egyéntől függ.
2015. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
jo isten. inkabb nem nyilvanitom ki a szánalmam feléd jobb lesz.
2015. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem átlagos, de mostanában egyre gyakrabban előfordul. :)

Nincs nagy baj ezzel. :)

Szívesen barátkoznék veled. :DD

L/19

2015. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem különösebben nem problèma, de vigyázni kell vele, hogy kivel osszátok meg az èlmènyt. Sok homofób szemèly ítèlkezne felettetek, ha kiderülne. Egyfelől igènylitek a másik figyelmèt, szeretetèt, másfelől pegig vonzódtok egymáshoz, felteszem mindketten szörnyen szeretethiányosok vagytok, kalandokkal akartok kompenzálni.
2015. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!