Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A belső tulajdonságaim miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A belső tulajdonságaim miért nem tetszenek egy fiúnak sem?

Figyelt kérdés
Megértő, őszinte, kedves, aranyos, hűséges vagyok. Szinte ellehet velem dumálni mindenről, nem iszok alkoholt, nem dohányzom. Igaz kicsit csendesebb típus vagyok, ami a fiúknak nem tetszik.
2014. júl. 26. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én imádnám amennyiben társul hozzá legalább egy átlagos külső is.
2014. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mondható csúnyának. Még pluszban annyit hogy szeretetre éhes, és bújós vagyok.
2014. júl. 26. 08:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a számodra megfelelő fiúkat fogtad ki eddig. Nem veled van a baj, jön majd, aki értékelni fogja a tulajdonságaidat.
2014. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát én már egyre kevésbé reménykedem abban hogy megtalálom az igazit 23 évesen.
2014. júl. 26. 08:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért vagy sokkal idősebb mint én?! :(

17f

2014. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valoszinu azert , mert csak te latod igy ezeket a tulajdonsagaidat
2014. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a tökéletes nő! Hidd el majd valaki egyszer úgyis meg fog találni. Ne búsúlj.
2014. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ők mit mondtak erről? Amit leírtál, az szépen hangzik, de azt is takarhatja, hogy például nagyon tapadós vagy. Az meg se férfiban, se nőben nem szimpatikus. Esetleg önbizalomhiány is lehet a dologban.

A párom például mindig azt mondja, hogy mellé egy önálló, önbizalommal teli nő kell. És hogy ez igazából a legtöbb férfire igaz.

2014. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tapadós, egyáltalán nem jellemző rám. Az önbizalomhiány viszont igen.
2014. júl. 26. 09:11
 10/14 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok. én magam se vagyok nagy dumás így én se csípem ha valaki megállás nélkül beszél, persze ha van közös témám valakivel akkor én is bírok duruzsolni de a felesleges szócséplést én sem szeretem
2014. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!