Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb baratnom na nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnom na nem lesz suliba mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnom ma nem jon suliba, es igy rossz lesz...nem hiszem hogy lesz kivel lennem. Anyum azt mondta hogy leigazolja a mai napomat ha gondolom. Technikabol csinalni kellett egy feladatot ami mára kell es en megcsinaltam es ma lesz technika oram. Mennek is meg nem is suiba. Nem akarok rossz jegyet kapni technikabol de viszont baratnom nelkul meg az iskola megrosszabb lenne mint eredetileg. Baratnom iskolat latogatni megy es ezt tudjak a tanarok is. Ha en sem megyek ma suliba talan azt hiszik hogy en is sulit nezni voltam es akkor majd kesobb beadom a tanarnak baratnommel egyutt.


Mit csinaljak? Menjek vagy ne? Tudom buta kerdes hogy nem tudom eldonteni de elore is koszi a valaszokat :D


2015. nov. 4. 06:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Menjél

Mi lesz ha nem egy suliba mentek? Egyáltalán nem mészbe vagy mi?

2015. nov. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem is menj
2015. nov. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Miért is mennél? Nem azért jársz suliba, hogy tanulj valamit.
2015. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálsz, ha a barátnőd megbetegszik? Akkor nem mész egy hétig?
2015. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a barátnőd nélkül teljesen életképtelen...ahham. Akkor épp itt az ideje gyakorolni, hogy milyen az élet nélküle. Mégse fogtok örökké mindig mindenhova együtt menni.
2015. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Istenem, és ezekben van a jövő.... Fő az önállósság
2015. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ez a generáció fog minket ápolni, ha öregek leszünk. Rossz belegondolni is. Amúgy miért ne mennél, ha ő pont nincs? Oké, nekem voltak/vannak barátaim, de iskolában amúgy is tanulok. Tehát nem értem, egyszerűen fel nem fogom ép ésszel. De a legszebb, hogy anyuci támogat, tehát már meg is van a probléma forrása. Soha nem a gyerek a hibás, ezt jegyezzétek meg!
2015. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem kell egybol letamadni. Ne haragudjatok h ki irtam egy kerdest. am is mentem suliba szoval..

Uristen 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2015. nov. 4. 14:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Buta kis lány.
2015. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!