Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb baratnom jar egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnom jar egy nala ket evvel fiatalabb fiuval. Szerintetek ez helyes? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
A lany csak azert jar a fiuval hogy megmutassa a szuleinek hogy kepes egyedul is donteseket hozni es hogy mindenkeppen ellent mondjon nekik. A fiu meg azert jar a lannyal hogy menobb legyen. Ja es a lany 14 a fiu 12 eves. Szerintetek ez ciki? Mert szerintem elegge. Es hogyan mondjam meg a lanynak hogy mit gondolok errol az egeszrol meg azt hogy az osszes kozos ismerosunk arrol beszel hogy hogyan sulyedhetett idaig. Koszi a valaszokat!
2015. aug. 2. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
en megmondanam neki, a haverjaimnak is ha van valakije elmondom, hogy mi.a velemenyem rola, szerintem te is ezt ted..
2015. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az ő dolguk. Mindegyikük csak érdekből jár, így végső soron senki nem ver át senkit :D

Az más kérdés, hogy így talán mégsem kéne, de mondom, ez az ő dolguk, senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel jár.

2015. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért akarod megmondani neki?

Úgysem fog sokáig tartani+ez az ő dolguk szerintem.

Amúgy tényleg gáz, de nincs mit tenni

2015. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 opened paradise ***** válasza:
100%
A korkülönbség nem,az okok igen.
2015. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

Egyáltalán nem helyes. Már azt sem értem, hogy egy 14 éves kislány minek foglalkozik a "pasikkal", na de hogy egy 12 éves kisfiúnak "barátnője" legyen, több mint szégyen.

Ennyi idősen a legkevésbé sem kéne ezzel foglalkozni.

Szüleinek is gratulálok, ha ezt hagyják..

2015. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az nem helyes hogy 14 évesen ,,kapcsolatot'' durva szó hogy szimulálnak inkább eljátsszák, főleg egy 12 éves.

De az se helyes hogy te mások életével foglalkozol. Na meg az hogy a közös ismerősök is erről beszélnek, nincs jobb dolguk vagy mivan az emberekkel??!? Szerintem senkinek semmi köze a másik életéhez de ez már itt szégyen hogy ennyire unalmas mindenki élete.

Szóval egyik se helyes, az hogy te véleményt mondasz, arra meg azt mondom hogy mindenkinek van véleménye de senkit nem szokta érdekelni a másiké, szóval szerintem hagyd rájuk és javasold ezt mindenkinek hisz ő ,,életük'' mintha hiába hogy még gyerekek akkor is...

2015. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj majd arról a barátnőddel, hogy az érdekkapcsolatok eléggé gázak. Ne csak emiatt legyen egy sráccal. A srácnak meg had gratuláljak... Hogy menőbb legyen? Hová fajult ez a világ??? A barátnődet még megértem, hormonok, folytonos parancsolgatások neki, szidás, talán van tesója (akire többet figyelhettek/figyelhetnek).
2015. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszat, mindenkinek ment a plusz.😀
2015. aug. 3. 09:57
 9/11 anonim ***** válasza:
a csaj neve Anita?:)))
2015. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Így a legjobb. Hidd el ha vele egy időssel vagy idősebbel járna akkor már leakarnának feküdni vele, attól pedig mindenki farramászik ha egy 14 éves nemi életet él. Szerintem senkinek nem ártanak ezzel a kapcsolattal.
2015. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!