Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnom szulei...

A legjobb baratnom szulei kicsaptak a balhet. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A baratnom szulei nagyon sokat varnak el a lanyuktol. A lany(13/L) megint intot kapott, egyebkent tenyleg igazsagtalanul, es a nagyon mergesek voltak ra otthon. Nagyon fel a szuleitol es nem mer a szemukbe nezni. Meg nem tudom a szulei reakciojat, meg hogy mi lesz a buntetes (ma tortent) csak az anyukaja arcat lattam... Tudta hogy ez lesz es elotte sirt, en meg alig tudtam vigaztalni... Mit csinaljak??? Mivel vigasztaljam? (bocsi az ekezetekert)

2015. okt. 14. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

"megint intot kapott"

Tehát nem tanult az előző esetből, hanem továbbra is játszotta az agyát. Persze-persze, a tanár volt a hülye. Mindig a tanár a hülye. Talán barátnőd vegyen kicsit vissza magából és akkor majd nem kell rettegnie.

2015. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
sok elvárás, hogy ne hordjon haza intőket? :D
2015. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazabol most tenyleg nem tehetett rola, ugyanis a tanar felreertette a helyzetet. Az egyik osztalytarsanak mondta, hogy maradjon mar csondbe, es a tanar azt hitte, hogy neki mondta. Ezert kerdes nelkul beirta neki.
2015. okt. 14. 21:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Amugy meg ez a resze jogos, tenyleg visszavehetne egy kicsit. A szulei egyebkent tenyleg sokat varnak el, csak a 4-5-nek orulnek. De en meg jo baratkent tamogatni szeretnem, de hat hogyan?
2015. okt. 14. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Képzeld én is jártam iskolába, tehát pontosan tudom, hogy csak így nem adnak intőket olyan gyerekeknek, akik amúgy jó magaviseletűek. Úgy igen, hogy már előtte is tele volt vele a hócipő, és mikor betelik a pohár, már nem kérdezősködnek meg nyomoznak. Hogy pont abban az egy esetben véletlenül nem ő pofázott, hát ilyen a karma. Mindenkit utolér.
2015. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Intőt még én sem kaptam pedig nem voltam egy angyal.
2015. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Azért elég nehéz elhinni, hogy ez így történt.
2015. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oke en nem szeretnek kotekedni. Tenyleg igy volt, de az is igaz hogy o is hibas volt. Az o reszerol ez oke is lenne, de en attol meg nem tudom mit tegyek. Baratkent mellette is kell alnom, de rosszat sem akarok neki, meg mar amugy is...... Szoval ha valaki tenyleg tud tanacsot kerlek irjon
2015. okt. 14. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Tehát a tanár meghallja ezt, hogy "maradj már csöndbe!", és azt hiszi, hogy neki szól? Nem kérdezi, hogy mi volt ez, nem hallotta, hogy az a másik gyerek beszélt.


A suliban én voltam a spicli, aki mindenkire rászólt, hogy kussoljon, és egy tanár sem hitte azt, hogy neki szólt. Rám néztek szúrós szemmel, elnézést kértem, és ennyi volt.

2015. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!