Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismerősöm a 35. szülinapjára...

Ismerősöm a 35. szülinapjára azt kérte a párjától, hogy a 2 kisgyerekük nélkül menjenek el kettesben egy hosszú hétvégére. Ez normális dolog? Nem azért van a család, hogy együtt ünnepeljük az ilyen esemenyeket?

Figyelt kérdés
A gyerekek egyébként 6 és 10 évesek.

2015. febr. 28. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális dolog. Sokféle ember van. Van aki egy órára se hagyja ott a gyerekét, van aki akár egy hétvégére is. Én az utóbbiba tartozom. Neked egyébként van gyereked?
2015. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Biztos együtt is megünneplik, a 2 nem zárja ki egymást. Én azt nem értem, mi ezzel a gond! Nyilván szeretnének pár romantikus napot eltölteni vhol. Attól mert szülők, ezt nyugodtan megtehetik. Ettől nem sérülnek a gyerekek, sőt, úgy gondolom,h rájuk is jó hatással lehet, ha szülők kikapcsolódnak. Ez is hozzátartozik a családi élethez.
2015. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne lenne normális? Miért, szerinted abnormális, ha valaki szeretne a párjával kettesben tölteni egy hétvégét?

Amúgy egy hat és egy tízéves gyereket nem neveznék már kisgyereknek.

2015. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális dolog. Attól még hogy gyerekeik vannak, még néha lehetnek kettesben, gyerekek nélkül is. Lehet, hogy 10 éve nem voltak kettesben egy hétvégét.
2015. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
A szuloknek is jol esik a kikapcsolodas. A gyerekekkel toltott nyaralas minden csam nem pihenes. Anyakent mondom.
2015. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon gyerekfüggő vagyok. A nap 24 órájából nálam 24 órában a gyerek a központ. Ennek ellenére minden vágyam, hogy a párommal 2 napra elmenjünk kikapcsolódni csak mi ketten. Nem érzem, hogy ez olyan nagy bűn lenne. Bár azt sem tudom mennyire tudnám magam elengedni.
2015. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 piroska és a farkas ***** válasza:
87%
Teljesen norális igény! Mondom ezt úgy, h a mi kislányunk még 1 éves sincs.REmélem, összejön nekik :)
2015. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Kirle083 ***** válasza:
87%
Teljesen jogos igény!!!1-2 havonta mindenkinek kijárna!!!
2015. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ok koszi a valaszokat. Nekem semmi gondom nincs azzal hogy kettesben akarnak lenni csak fura h valaki azt keri a szukinapjara hogy hadd legyek 2 napot abgyerekek nelkul. Nekem is van ket gyerekem, mi is szoktunk nelkuluk utazni, de a nevnapokat, szulinapokat egyutt unepeljuk.
2015. febr. 28. 22:34
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Akkor tudnak jó szülők lenni ha férj feleségként is jól működnek,kell az intimitás.Hajrá!!
2015. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!