Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti szeretnétek ilyen lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti szeretnétek ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Személyiség: Kedves, szégyenlős, humoros olykor nagyon is sokat nevet :D

Anime Fan, nagyon is. :D

Kevés önbizalom hiány, mivel 9 éven át lenézték és csufolták mert nem sovány. :(

Grafikusbak tanul és esetleg tetoválónak, művészeti suliba jár.

Még soha nem volt pasija, szűz és még soha sem csókolózott.


Belső: Visszahúzódó, humoros, szégyenlős, kedves, nehezen nyílik meg az embereknek, szereti a Rock-ot és egyéb más fajta zenéket.


Külső: 167 cm magas, 16 éves, 120kg ( diétázik, még mindig! )

Kékes szürke szem, világos barna haj, szép arc, nem pattanásos.


Hobby: Imád rajzolni! szereti a sétákat, a kirándulást.

Anime nézés néha, zene hallgatás mindig.


( Ha lehet kíméljetek a beszólásoktól, eleget kapok minden nap az utcán, a sok bunkótól akik röhögnek rajtam.)



2015. nov. 4. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
120 kiló??? Úristen!
2015. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kedves lehetsz, de a 120 kg nagyon sok.

De az jó, hogy teszel ellenne. Nagyon sok kitartást kívánok, hogy elérhesd a célodat!

2015. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
120kg az igen:DDd
2015. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2.-es köszönöm, és nem adom fel! :)

1.-es, vannak ducibb lányok is, és nekik is van szerelmük, sőt némelyik nőnek akik már felnőttek azoknak már férjük van.

Nem mindig a külső számít. ;)

2015. nov. 4. 19:09
 5/16 anonim ***** válasza:
120 kiló? valamivel több mint a fele vagyok :D
2015. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztos. Ne add fel, és az #1 nek, nem a külsővel beszélgetsz, hanem a személyiséggel
2015. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6 külső megfog, belső megtart. Bocs, de hogy fogjon meg valaki, aki olyan súlyos, aminek még a fele is túl sok?


OP, fogyj le, mert ebbe bele fogsz halni.

2015. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Utolsonak van igaza.Nem bàntàs!!!!!Most elsősorban ne az legyen a lényeg,h kinek kellesz,hanem az egészséged.120 kg ellen egyedul kevés vagy.Főleg 16 évesen.Remélem tartod a kapscsolatot dietetikussal.2 év mulva a vérnyomàsod 220 lesz, a szived ràmegy,màjad elzsìrosodik,stb.Tenyleg NEM a külso a fontos,de ez necces.Ès ez màr nem a ducisàg kategoria.Sok sikert és erőt.
2015. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, Igen, Igen és igen! Nagyon kedvelem a dundi csajokat! :)
2015. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tetszik a személyiséged :) Animét kivéve, nem vagyok nagy rajongója. Én imádom a duci csajokat, nem kényszeríteném hogy diétázz, biztos csinos lány lehetsz :) Pár évvel idősebb vagyok nálad. Ha így érdekellek, írj privit.
2015. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!