Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti szeretnétek ilyen lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti szeretnétek ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Személyiség: Kedves, szégyenlős, humoros olykor nagyon is sokat nevet :D

Anime Fan, nagyon is. :D

Kevés önbizalom hiány, mivel 9 éven át lenézték és csufolták mert nem sovány. :(

Grafikusbak tanul és esetleg tetoválónak, művészeti suliba jár.

Még soha nem volt pasija, szűz és még soha sem csókolózott.


Belső: Visszahúzódó, humoros, szégyenlős, kedves, nehezen nyílik meg az embereknek, szereti a Rock-ot és egyéb más fajta zenéket.


Külső: 167 cm magas, 16 éves, 120kg ( diétázik, még mindig! )

Kékes szürke szem, világos barna haj, szép arc, nem pattanásos.


Hobby: Imád rajzolni! szereti a sétákat, a kirándulást.

Anime nézés néha, zene hallgatás mindig.


( Ha lehet kíméljetek a beszólásoktól, eleget kapok minden nap az utcán, a sok bunkótól akik röhögnek rajtam.)



2015. nov. 4. 19:00
1 2
 11/16 Darwel ***** válasza:
Én imádnám,..de majd csak pár év múlva :)
2015. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16 évesen borzalmasan egészségtelen 120 kilónak lenni...
2015. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Bírom ezt a "duci" szót. Kiskomám, te KÖVÉR vagy... 120kg vagy, 16évesen. ha 80lennél még az is sok lenne ebben a korban, meg ehhez a magassághoz..


Fiú vagyok-

Én idén fogytam le, 92kg 180cm-->74kg, és még akarok.

Szóval én is baromira kövér voltam, mert tök aránytalan volt a testem. Háj volt a mellemen!!azután beeső gyomor, mintha mindig behúznám. És előreugró alhasi háj..meg rohadt vastag combok. Kb inget nem is tudtam felvenni, meg csak feketébe jártam.


Átérzem a helyzetedet, de ahhoz, hogy ténylegesen fogyni tudj, el kell döntened, hogy most akkor elkezded és teszel érte. És nem másért, hanem önmagadért. Te amikor belenézel a tükörbe azt mondod, hogy "igen, én dugnék magammal. megyek is masztizni"? Mert ha nem addig meg se állj.


Btw. Én is szeretem az animéket :)

2015. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na figyu en lany vagyok szoval nem tom egy sracnak bejönnel e de sztem biztos sok olyan van akinek tetszel.Az a fő h nőies legyél, próbálj meg csinosan öltözködni es ha nem vagy kiegyensulyozott probalj meg tenni erte. De igazabol a dietaval maris tettel erte. En arra lennek kivancsi h ennél több kg is voltál már és onnan fogytál le diétával? Egyébként ajanlom a sportot de nem a futast mert az lehet nehez lenne de ha gondolod kiprobalhatod. inkább zumbázz vagy ilyesmi, az formál is és önbizalmat ad. Simán lehet am otthon is.

Tudom nem az eredeti kerdesre valaszoltam sorr, azert remelem tudok segíteni. Mi animések tartsunk össze! :D

14/l voltam

2015. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
ha nem 16 lennél, igen.
2015. nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

100-120kg alatt sose volt barátnőm!

Ismerkedhetünk ha gondolod!

2015. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!