Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy valakivel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

>_< kérdése:

Jártatok már úgy valakivel, hogy nem tartottátok ideálotoknak és nem volt túl szép, de mégis első látás után vonzott a külseje?

Figyelt kérdés

Személyes sztori a kérdés mellé:

Év eleje óta jár egy lány a gimibe akit ahogy először megláttam és találkozott a tekintetünk azonnal belém vésődött az arca, és éreztem hogy ő nekem nagyon bejön.

Pedig ha végiggondolom, fogalmam sincs mi vonzó benne, de amikor közelben van néha mégis muszáj odapillantanom. Jó hír hogy néha azon kapom hogy ő is engem bámul, talán, talán lesz ebből valami. Nem tudom, kifejezetten az a tipus vagyok akit az önbizalma tart vissza az ismerkedéstől.


2015. nov. 4. 22:37
 1/8 Az utak királya válasza:
100%
nincs ezzel gond másfél éve vagyok úgy egy lánnyal, hogy rettentő messze van az ideáltól csak egyszer úgy jártam mint ahogy te és puk már itt is van a másfél év :D
2015. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ja én már jártam igy nem az arca miatt az nagyon bejött hanem az alakja miatt nem jött be még az elején nem is foglalkoztam vele aztán valahogy beleszeretem a belsö tulajdonságaiba és azota inkább bejönnek a husis csajok mint a vékonyak
2015. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok??
2015. nov. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő szerintem 15, én három évvel idősebb.
2015. nov. 5. 08:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, mert a belső értékek sokkal fontosabbak :)
2015. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, Equestrian Legacy! :D

Én is így gondolom, pacsi :D

2015. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt velem ilyen. Másfél évig az egyik legjobb barátom volt, külsőre addig sosem tetszett. Mégis annyira jóban voltunk, hogy egy idő után kialakult a dolog.
2015. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen. Most vagyok így. Nagyon messze van az ideálomtól a fiú, de valahogy úgy megfogott az egész lénye :)

Nem csúnya amúgy, egyáltalán, sőt, kifejezetten jól néz ki, csak nem az az arc, nem az a testalkat, ami nekem bejön. De Ő valahogy... Nem tudom, úgy jó, ahogy van, na :)

(megj.: 2 hónapja vagyunk együtt)

2015. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!