Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy kevés lánynak jövök be külsőre és a többség első látás után nem is kívácnsi rám, viszont vannak olyan lányok, akik meg helyesnek tartanak és maguktól nyomulnak rám akkor én mégis ronda vagy helyes vagy mi vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan is volt, hogy lerondáztak, olyan is, hogy buliban kérte a csaj,k hogy kísérjem haza és kérdezgetett rólam egy csomó mindent, olyan is volt, hogy facebookon kezdeményezett nálam nem is egy lány már, igaz a többség pont nem az esetem volt külsőre vagy jellemre.

Olyan is szokott lenni, hogy tök jó csajok szemeznek velem még olyan is volt, hogy végig engem bámult, de nemt udtam bepróbálkozni, mert épp siettem. Valahogy sosincs szerencsém, meg ez az állandó őrlődés is kikészít, hogy egyik nap lerondáznak, másik nap meg helyesnek tartanak a csajok. :/

Persze mindig más csajokról van szó.



#csaj #ok #őrület #őrlődés fiú
2013. febr. 6. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ÍZLÉS. A lányoknak NAGYON eltérő ízlésük lehet!
2013. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán mert mindenkinek más az ízlése? :) Ennyire egyszerű, nem kell ezt túlgondolni.
2013. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nézd meg az eddigi 6573 pontosan ugyanilyen szövegű kérdésedet, hátha ott megtalálod rá a választ...
2013. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges okok:


ronda vagy

rossz a "kisugárzás" nem volt meg a "kémia" meg a többi urban legend.

Hihetetlen csoró vagy

B*zinak néztek

Alacsony vagy, dagadt vagy, cingár vagy

Satubbi.

2013. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre van egy egyszerű válasz: átlagos vagy! Valakinek bejössz, valakinek nem. A pasik többsége ide tartozik amúgy. Gondold el, sokkal jobb helyzetben vagy, mint pl. én, aki eddig mindig visszautasításokat kapott, és még egy mosolyt sem kapott lányoktól.
2013. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 M+D válasza:
Hogy nézel ki egyáltalán?
2013. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!