Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég megtudtam a barátnőmről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megtudtam a barátnőmről, hogy 19 évesen kapcsolata volt egy 38 éves férfival, aki elvált volt és 2db gyerek apja. Ez engem nagyon zavar, Ti foglalkoznátok vele?

Figyelt kérdés

A kapcsolat 3 hónapig tartott, mert a barátnőm rájött, hogy ez nem működhet... szerelmes nem volt, de szerette a férfit, 3-4szer szexeltek a 3 hónap alatt. Nem tudom megmondani miért, de ez engem nagyon zavar. Mit tudnék tenni, hogy ne foglalkozzak vele, Ti mit tennétek?

Köszi.



2013. nov. 13. 08:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

nem foglalkoznék a dologgal

semmi értelme az a múlt változni nem fog csak mert téged zavar


tanulság : nem kérdezd a másikat soha a múltjáról pláne ne a volt kapcsolatairól

2013. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Egy kicsit sem hatna meg.
2013. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Semmi jelentősége a történetnek. A barátnőd szerette a férfit (még ha nem is szerelemmel), szeretkeztek, kvázi: kipróbálta érettebb férfival is. Esze az volt, mert világos volt, hogy ennek jövője nincsen. Fiatal, élte az életét, tapsztalt, kisérletezett,tanult, ért. Ahogyan nagyon,nagyon sokan. Ne foglalkozz vele, a legcsekélyebb mértékben sem lényeges. Kár számon kérni valaki olyasmi miatt, amiben nem voltál kompetens. Akár hülyeség volt, akár nem, neked ebben semmi szereped sem volt, az tartozik rád, az alapján szeresd/ne szeresd, amilyen ő, amilyen veled abban a kapcsolatban amiben te is kompetens vagy. :)))
2013. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Tökre mindegy hogy hány éves volt.. előtted is volt élete így kapcsolata is ezt fogadd el.

Jó persze másképp lenne ha ilyen 60 körüli emberrel lett volna de így.. ugyan olyan mintha egy korabelivel lett volna kapcsolata szerintem.

2013. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnőd előtt szűzies életet éltél, akkor megértem, hogy csalódás neked ez, ez esetben viszont örülj, hogy most van csajod. Ha meg nem, akkor nincs mit számon kérned. Átlag 16 feletti csajok már rendszeres szexuális életet élnek, akiknek hosszú párkapcsolataik vannak, azokat egynéhány srác dugta évekig folyamatosan, akiknek meg nem, azokat meg sok férfi ritkábban.
2013. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem ezt tudtad meg a barátnődről.


http://www.youtube.com/watch?v=HKgrHqctlcE

2013. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Engem ez nem zavarna, de az nagyon, hogy a gyerekeket darabszámba veszed. Ez irtóra irritál bocs.
2013. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, én sem vagyok szűz, nekem is voltak a múltban kapcsolataim. Egyrészt ezért, mert a múltban történt, amikor engem még nem is ismert. Ha az zavar, hogy kétszer annyi idős férfival volt, azzal sem kell foglalkozni, mert valószínűleg azóta már változott a barátnőd is, és most már tudja, hogy nem erre vágyik, csak fiatalon próbálkozik az ember sok mindennel, amit érettebben már nem tenne meg.

Biztos te is tudnál olyat mesélni neki, ami meg őt zavarná. Én mondjuk egyáltalán nem szeretem a volt kapcsolataimról mesélni és más volt kapcsolatait sem szeretem hallgatni. Az már a lezárt múlt!

2013. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az zavar, hány éves volt az elvált és hány gyereke volt? Avagy, ha azt mondta volna: 25 éves volt az nem zavarna?

Megmondom, engem az zavarna, hogy "szexelt" - szerelem nélkül. Az nagyon rossz szerintem egy nőnél, lelketlen dolog. Szerintem egy nő ezt nem engedheti meg magának.(n)

2013. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom igazából miért zavar ez téged ennyire. Már megtörtént , ergo nem lehet változtatni rajta . Voltak érzelmek is a dologban, tartott ameddig tartott és ennyi.

Egyébként amíg te úgy nyilatkozol gyerekekről, hogy "2 db", addig inkább azt gondolnám neked kellene még nőni egy kicsit fejben meg lélekben.


27L

2013. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!