Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy a barátom nem akar kettesben hagyni a legjobb haverjával? Hogy győzhetném meg, hogy nem csalnám meg?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, de évek óta ismerem, vannak közös ismerőseink, ráadásul az évfolyamtársam.

Régen nagyon bele voltam zúgva a legjobb haverjába, de csak plátói volt a dolog, a srác amúgy egy nagyképű gyökér, ezt már én is látom. Pont úgy jöttünk össze, hogy sírtam és a mostani barátom jött oda, próbált megnyugtatni és nagyon jóban lettünk, majd összejöttünk.

Tud arról, hogy mit éreztem 2 éven át a legjobb barátja iránt és eddig neki alig volt normális kapcsolata, leginkább kalandok, vagy megcsalással végződött kapcsolatai voltak. De szeretném, ha tudná, hogy én nem vagyok olyan, aki bármit akarna a haverjától. Pl. a volt barátnője is lefeküdt a sráccal, őt használt búfelejtőnek.

Ezért a barátomon látom, hogy nem szereti, amikor beszélgetek a haverjával, vagy ilyesmi. Tegnap is elmentünk bulizni és ő hamarabb akart hazamenni, én mondtam, hogy maradok még, úgyis ott vannak a barátai, nem lennék egyedül. De mondta, hogy úgy nem lenne nyugodt, inkább marad ő is.


Szerintetek jogos, hogy egy plátói dolog miatt így viselkedik?

Közben nekem ő volt mindenben az első, még csak nem is csókolóztam mással rajta kívül.

17L


2015. nov. 7. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

1. ez tini párkapcsolatok.


2. te fordított esetben mit éreznél? a barátodról tudod, hogy az egyik barátnődért csorgatta a nyálát éveken keresztül, és bár viszonzatlan volt, mégiscsak fennállt a helyzet, amikor megismerkedtetek. Még ha a bizalmatlansága nem is jogos, az érzései, féltékenysége mindenképpen érthető.

2015. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem is haver ha megdugta az exét
2015. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elírtam a koromat, 18 éves vagyok, a barátom pedig 19.
2015. nov. 7. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem jogos,mert lehetne annyi bizalma benned,nem csalod meg.

Szerintem az sincs rendben,hogy "nem engedte", maradj bulizni.

Felmerül egy olyan kérdés,ha ez a legjobb barát ilyen nagyképű gyökér, akkor miért áll,miért állsz szóba vele egyáltalán!?

A barátodnak meg kellene értenie,te nem az exe vagy,remélhetőleg ő nem téged használ búfelejtőnek...

2015. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos olyan szinten h már teljesen fennáll benne ez a vész ennyi rosz tapasztalat után. És különben is. te mit szólnál a fordítottnál?
2015. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze, hogy jogos. Én a csávót is elvertem volna, miután dugott az exemmel, nemhogy jópofizzak.
2015. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!