Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok van legjobb fiú barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van legjobb fiú barátotok? Szoktatok vele kettesben találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jò baràtom csaj ès mivel még nyàr van mondtam neki h talàlkozzunk és belement.Vannak làny baràtaim de kettesben soha nem talàlkoztam még egyik csaj baràtommal sem.Ès az is fura hogy külön vàrosba lakunk és ő jön.Csak én làtok bele sokat?
2012. aug. 29. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen szoktam... de én nem barátként tekintek rá, hanem befűzendő csajként... de attól még a barátja is vagyok... de érdekből (részben). Kedves csaj, szeretek vele lenni. Meg tetszik is.

F/16

(és a "tényleges" lánybarátaimmal is szoktam, bár mindahány idősebb nálam :P)

2012. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazi barátság fiú és lány között nincs. Előbb utóbb az egyik fél többet fog bele látni a dolgokba... Legalábbis sok helyről ezt hallom, és én is ezt tapasztaltam. 19/L
2012. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van, őőő volt, de beleestem, mint vak ló a szakadékba és megszakítottuk a kapcsolatot 10 hónapon keresztül. xD
2012. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt évekig...aztán több lett belöle,most leszünk 4évesek=)
2012. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valóban többet fog belelátni, de ha a fiú vissza tudja tartani magát, akkor minden okés. Én közben csajozom és megosztok vele mindent, ő pedig pasizik és ugyan így tesz. És így működik, nagyon is jól. Sokat hülyülünk, beszélgetünk, sokszor már elegünk is van egymásból, de sosem bírjuk ki, hogy ne kérdezzük meg egymástól, hogy pl. hogy vagy?. Úgyhogy férfiként azt kell mondanom, hogy létezik ilyen és több ilyet is ismerek.
2012. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen, van és kettesben szoktunk találkozni, mert olyan dolgokról beszélünk, amik nem tartoznak másra. neki szoktam elsírni, ha egy pasi szemét volt és ő nekem, ha éppen a világ összes nőjét utálja, kivéve engem. :-D

így működik ez. eszünkbe sem jutna a másikra mászni.

2012. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, van, és általában kettesben találkozunk, programolunk. Olyan, mintha én lennék férfi kiadásban, néha már zavaróan hasonlítunk. Attól, hogy a barátja vagyok, látom, hogy egy vonzó, helyes pasi, és ő is meg szokta dicsérni a külsőm. A 'valamelyik többet akar' dolgot mi úgy rendeztük le, hogy egy valamiben egyet értünk: egy kapcsolatban kb. 2 perc alatt kinyírnánk egymást, csak a szex működne -szexszel viszont elszállna a barátságunk.

Szóval nálunk ez a helyzet. :)

20/L 22/F

2012. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van
2014. ápr. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös, ha a lány nem tudja visszatartani magát az nem gond?
2014. ápr. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen van,és nagyon régóta vagyunk baratok,és szinte mindenhova együtt jártunk,de mióta közepiskolas lett és en is azota csak együtt utazunk.De meg mindíg baratok vagyunk.
2016. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!