Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a te családodon kívül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a te családodon kívül a párod családja ellenezné a házasságotokat, te megtennéd azt, hogy kettesben egy másik városban + a két tanú, titokban összeházasodnátok? A te családod tudtával, akik szerint ez a legjobb megoldás!

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 11:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!!!! (mi is így házosodtunk, de nem azért, mert ellenezték, hanem mert úgy gondoltuk, ez annyira intim és ez csak ránk tartozik és így csak magunkra figyeltünk, nem volt fontos semmi más, csak mi ketten!)
2010. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira elleneznék akkor igen. :)
2010. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsen más megoldás és tényleg ennyire ellenkeznek, akkor biztosan megtenném.
2010. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de vigyázat, a családtagok nagyon meg tudnak rontani egy jól működő kapcsolatot is. (jó kis aknamunkával)
2010. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is kéttanús esküvőnk volt, és azóta se bántuk meg. Én nem is értem akik milliókat kidobnak egy nap kedvéért, utána évekig nyomorognak, nincs pénzük a fontos dolgokra... aztán sokan esetleg 2-3éven belül el is válnak. Szóval én alaphelyzetben is jobbnak tartom az ilyen esküvőt... mi azóta is nagyon boldogok vagyunk. Hozzáteszem én is mindig szerettem volna habos-babos álomruhában esküdni, de amikor választhattam, hogy így külön kezdjük a közös életünket saját lakásban, egy percig sem haboztam és nem is bántam meg. A te indokaid esetén pedig 1 percig sem gondolkoznék, LEGYEN KÉTTANÚS ESKÜVŐ!!! Sok boldogságot nektek!!!!
2010. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Biztos megtenném én is!! DE lehet h először mégegyszer végig gondolnám, hogy miért is ellenzik ennyire.
2010. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez így van!! Már működik is az akna:-S Egyszer sikerült szétszedni minket, 1 hónapra... Azóta együtt élünk, a páromnak én vagyok a mindene! :-D
2010. márc. 22. 11:28
 8/21 A kérdező kommentje:
Amiatt ellenzik, mert én nem vagyok milliomos, hozzá teszem, ők sem! Illetve nekünk összetart a család, nekik nem.
2010. márc. 22. 11:30
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem bánkódnék rajta,az biztos ha így állnának a dolgokhoz. A kérdésedre válaszolva:igen,megtenném. :) Sok boldogságot nektek!
2010. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mi esküvőnk is ilyen volt!

Apám ellenezte(neki senki nem lett volna jó,mert 6 éves koromtól egyedül nevelt engem),a férjem szülei 220 km-re laknak.Nem akartunk vitát sem,hogy anyóséknál házasodunk,ők megértők voltak szerencsére.

Tanú a barátnőm és a férje voltak,szép esküvő volt így is,öltönyös,fehér ruhás:)

2010. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!