Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerintetek most nekem kene lepnem? Menjek oda hozza a valosagban? Es mit mondjak neki? elore koszi a valaszokat, meg koszi hogy vegigolvastad, es bocsanat az ekezet hianyok miatt.

Figyelt kérdés

az egesz ugy kezdodott, hogy van egy srac, akit konkretan megoleltem, fogadasbol. utana rairtam facebookon, hogy ne haragudjon, mert csak fogadas miatt volt. nagyon kedves volt, jol elbeszelgettunk. egy baratnom kitalalta, hogy ossze akar vele hozni. rairt, hogy mi a velemenye rolam. a srac azt mondta neki, hogy ezt elobe jobb lenne megbeszelni, de hogy lehetoleg en ne legyek ott mert hogy nem akarja a szemembe mondani (marmint ezt a baratnomnek irta)

aztan talalkoztak. a srac azt mondta, hogy szerinte aranyos lany vagyok, es ha akarom majd beszelgethetek vele. es hogy biztos olyan okos es aranyos vagyok mint a baratnom, es hogy a baratnom is beszelgethet majd meg vele ha szeretne. meg hogy csak az a baj, hogy engem meg nem ismer, ezert nem tud meg mit mondani rolam. de szoval igy kiderult hogy a fiunak bejon a baratnom, de a baratnom vissza utasitotta, de ez nem annyira viselte meg a sracot szerencsere.


2015. nov. 7. 21:34
 1/5 anonim válasza:
Most konkrétan mi a probléma?
2015. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy most mit csinaljak?
2015. nov. 7. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem baromság volt ilyet fogadásból csinálni.....

Én kb. háromezerötszáz lányt tartok aranyosnak, (jó, ez költői túlzás) mégsem akarok mindegyiktől valamit.


Szerintem ezt a kerítősdit felejtsétek el. Te jobban tudod, hogy kivel és hogyan akarsz összejönni, mint a barátnőd. Ha te önerőből nem tudsz összejönni valakivel, akkor meg sem érdemelsz egy kapcsolatot.

2015. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jo, akkor felejtsuk el hogy ossze akartak vele hozni

akkor is az a kerdes hogy hogy menjek ods hozza beszelgetni?

2015. nov. 7. 22:05
 5/5 A kérdező kommentje:
a*
2015. nov. 7. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!