Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy csendes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csendes, visszahúzódó lánynak megéri egy társaság kedvelő, nagydumás fiúnál próbálkozni, vagy inkább próbáljon hozzá hasonló fiút keresni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Megéri
2015. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ellentétek vonzák egymást
2015. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy én valószínűleg nem tetszem a srácnak :(
2015. nov. 7. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:

# 2: Ja. Rövid távon, szexuálisan lehet. Hosszútávon viszont rengeteg probléma adódna ha sok az ellentét a két ember személyiségében.


Kérdező:

- Nem te írtad itt valamikor, hogy neked a csendes, visszahúzódó fiúk tetszenek? Akkor most miért teszel fel olyan kérdést, hogy megéri-e nagydumásnál próbálkozni?

- Lehet, hogy én értelmezem rosszul, de a kérdésedből úgy jön le, mintha többre tartanád a nagydumásokat. Mintha azt kérdeznéd, próbálkozzon egy nagydumásnál, vagy elégedjen meg egy csendessel?

- Minek kell egy csendes lánynak nagydumás fiú? A csendes miért nem jó neki? Ha a csendes lányok is a nagydumás fiúkkal jönnek össze, akkor a csendes fiúkkal mi lesz? Majd megdöglenek egyedül?

2015. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Firedoom ***** válasza:

1, Nem ismerjük a fiút, nem tudjuk, hogy mennyire nagydumás (attól még mert annak néz ki, nem biztos, hogy annyira társasági ember menyinek tűnik. Esetleg a másik véglet: teljesen az ellentéted, sokkal több csajozós tapasztalata van mint neked és csak egy gyors szexre kellesz neki)

2, Mindazonálltal ha nem próbálod, nem is fog kiderülni

3, személyes vélemény, hogy egy csendesebb sráccal több esélyed va jobb kapcsolatra (Ez nem mérvadó mert én is ilyen vagyok)

2015. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbálkozni nála? nem hinném... viszont egy visszahúzódó fiúval szerintem nem sokra haladnátok. Gondolj bele, még ha valahogy össze is tudnátok jönni, hogy tudnátok megtenni a nagyobb lépéseket, ha mindketten totál zavarban lennétek és alig közelednétek egymáshoz? Tudom, miről beszélek, én is visszahúzódó vagyok, és sosem tudtam magam elképzelni egy ugyanilyen fiúval. Sok lenne a kínos helyzet. De persze ez rajtad áll.
2015. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! :)
2015. nov. 9. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!