Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti beszéltetek a szüleitekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszéltetek a szüleitekkel az első együttlétről? (mielőtt megtörtént)

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan? Hogy reagált(ak)? Főleg lányok válasza érdekel. Én rettenetesen tartok a dologtól, de nem halogathatom örökké és nem tudom hogy elmondjam e...


18l (+18f mindketten szüzek, több mint egy éve vagyunk együtt)



2015. nov. 8. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem kötelező erről tudniuk, én nem tudom elképzelni hogy odaállok és azt mondom hogy le fogok feküdni a párommal vagy már lefeküdtem, ez olyan magányügy
2015. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem beszéltem velük, nem is tudják, hányszor voltam eddig valakivel, de vigyázzatok míg rá nem éreztek, nehogy a gólyát kellessen bejelentenetek
2015. nov. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
"Apa,anya....mentem du*ni"
2015. nov. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nem, ez ratok tartozik, masnak nem kell tudni errol.
2015. nov. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell elmondani ha félsz. Egyébként úgyis sejthetik, szóval nem is kell eléjük állnod miután megreszelt.
2015. nov. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Hát ellenben a többi válaszadőval, én elmondanám. Vagyis elfogom.

És nem félek elmondani, mert jó a kapcsolatom anyukámmal. Ha nem is mindent, mert nekem is kell egy kis magánélet, de sok mindent elmondok neki. És úgy gondolom, ez egy olyan esemény az életben, ami nem szégyen és eléggé meghatározó. Nyilván nem részletesen fogom elmesélmi, hogy mi hogyan történt, de ellőtte elmondom, hogy meg fog történni. Utána pedig, hogy igen, megvolt és jó volt. Ennyi.

2015. nov. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A virág meg a méhecske
2015. nov. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Annó barátnőm nem mondta el, de szülei valószínűleg sejtették abból kiindulva, hogy nálam aludt a lány és csak mi ketten voltunk itthon.
2015. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nem igazán lettem okosabb:D Valószínűleg nem fogom elmondani, mert attól is félek...:D És igen szándékozunk védekezni, bár az egyetlen módszer a gumi (főleg ha nem mondom el) amitől szintén rettenetesen tartok, hogy "mi van ha". De mindegy majd túlteszem magam rajta, köszi még egyszer:)
2015. nov. 9. 15:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló? o.O
2015. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!