Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Koncerten lehet ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koncerten lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Diszkóba nem járok,táncolni nem szeretek.Rockkoncertekre szeretek inkább járni.Ilyen helyeken lehet lányokkal ismerkedni?Vagy koncertekre inkább már olyanok járnak,akinek van párja,nem?

2015. nov. 10. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lehetne? sokan járnak oda ismerkedni
2015. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ez attol is fugg hany eves vagy es hogy fiu vagy lany
2015. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*-* ha lenne alkalmam én is koncertekre járnék...

:)szerintem sokan vannak akiket megismerhetsz ott^^ hajrá

2015. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nyogodtan menj, de figyelj arra, hogy néhányan ott csak egy éjszakás kalandra mennek! :(
2015. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában igen. Neked nem. ("Rockkoncertekre szeretek inkább járni" de azt eddig nem vetted észre, hogy ott is ismerkednek emberek? Szerintem reménytelen vagy. /nem rosszindulatbol irtam!/)
2015. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak kapcsolatban levo emberek jarnak, sokan ismerkedni mennek!
2015. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Konkrétan szerintem az egyik legjobb hely, még anno sokat jártam punk koncertekre, és... :DDD A többi nem fontos, de a kérdésedre a választ teljes mértékben kimeríti.
2015. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!