Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Végleg elrontot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Végleg elrontottam?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy ráírtam facebookon egy ismeretlen csajra, aki nagyon bejön, és ő azt írta, hogy azt szereti, ha egy fiú kerek-perec megmondja, hogy "Figyu, bejössz, talizzunk valahol", mert akkor lehet igent vagy nemet mondani, nem kell kamuzni, vagy nem visszaírni. Erre fel írtam egy szép hosszú választ, amitóben leírtam neki, hogy nagyon tetszik, és rendkívül gyönyörűnek találom, és hogy lenne-e kedve találkozni valahol, hogy egy kicsit beszélgessünk, megismerjük egymást, stb. Erre visszaírt, hogy nagyon aranyosnak, okosnak, és jófejnek tűnök, és szívesen megismerne, de majd később, mert most "épp alakulóban van vmi". Aztán meg másnap ismerősöm, aki ismeri ezt a csajt, és szokott beszélgetni vele, elküld egy screenshotot, hogy a csaj megírta neki, hogy engem már "kioffolt". Most akkor mi van? Nekem azt mondta, hogy erre a kérdésre ő igennel vagy nemmel fog válaszolni. De ennek ellenére ellentmondott saját magának, és bekamuzott valamit, mert biztos forrásból tudom, hogy nem randizik senkivel, és nincs alakulóban dolog. Miért teszi az ellenkezőjét annak, amit mond??

15F



2015. nov. 10. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg...jobbat nen tudok :/
2015. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem jössz be neki, ennyi. Gyorsan tedd túl magad rajta, és keress mást (vagy ne, de őt se). Ez a legjobb, amit tehetsz.

18/F

2015. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!