Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem vagy végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem vagy végleg elrontottam?

Figyelt kérdés
Párommal több mint 3 évig voltam együtt. Azthittem először hogy gyerek szerelem lesz de beleszerettem. Sajnos az iskola miatt keveset találkoztunk ami néha probléma volt de megoldottuk mert tudtuk hogy már csak egy év. Én mindig is antiszociális voltam, sosem kedveletek sokan így nem jártam társaságba. Az idén bekerültem egy fiú iskolába és furcsa mód nem mindenki utált. Egyik osztálytársamnak sikerült elcsábítania. Megcsaltam ami most már tudom nagy hiba volt.Ki is dobott. De én még mindíg szerelmes vagyok az exembe. Mivel megmondta hogy már nem akar engem így nagyon összetörtem és az a fiú vigasztalt aki elvett tőle. Ezt sem kellett volna hagynom. Tudom sok hibát elkövettem, neki is én voltam az első komoly és nekem is ő volt. Szerintetek van még esélyem visszaszerezni? Elméletileg összejött valakivel de nem tudom mennyire komoly. Bármit megtennék érte de nem tudom mit tegyek :'(
2015. jún. 21. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a hajó már elúszott.

Eljátszottad a bizalmát, azt nagyon nehéz visszaállítani,lehet soha nem bocsát meg.

2015. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hanem BIZTOS.
2015. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem, ezt szó szerint elb.asztad. Lépj túl, és máskor gondolkozz, mielőtt terpesztesz.
2015. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes példája vagy annak, hogy akkor jövünk rá mennyire fontos valaki, ha már elvesztettük.
2015. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
csak magadnak köszönd.
2015. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Egyik osztálytársamnak sikerült elcsábítania." Aranyos, ahogy megpróbálod az ő hibájaként beállítani ezt. Te voltál ebben a hibás, tudod jól.
2015. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van még esélyem vagy végleg elrontottam? Végleg.
2015. jún. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!