Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek el kéne mondanom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el kéne mondanom a barátomnak?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam folyton tapogat(, pedig tudja, hogy van barátom). Úgy értem megfogja/megcsapja/ a fenekemet, belemarkol. Simogat, bökdös stb. Ez nekem nem jó, mondtam is neki, de nem hagyja abba. Nem tudom leszerelni egyáltalán.

Távkapcsolatom van. Először is nem tudom, hogy hogy mondhatnám el a barátomnak, másrészt pedig nem szeretném, hogy féltékeny legyen, vagy ilyesmi. A távkapcsolat miatt szerintem talán úgyse tudna mit kezdeni a helyzettel.

Viszont nagyon szeretem őt, és rettenetesen zavar, hogy az osztálytársam ezt csinálja. Rosszul is esik, mert övön alulinak érzem.

Szóval nem tudom, elmondjam-e a barátomnak, ha igen hogyan. Fölöslegesnek érzem, de mégis szeretném, ha tudna róla. Így egyszerűen bűntudatom van és gusztustalannak érzem magam, de nem tudok "védekezni".



2015. nov. 10. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
B@.szd pofán azt a gyökeret, ha legközelebb rácsap a fenekedre.
2015. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Üsd már meg, de nagyon durván. Nem kell sajnálni, vagy kérj meg egy fiút, hogy akkor tegye meg ő, biztos segít. De én a helyedben olyant rákúrnék, hogy visítva szaladna vissza az anyja vaginájába.
2015. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

#2 :DD

egyet ertek b*szd pofan

2015. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de nem szeretnék konfliktust.

Egyéb lehetséges megoldás?

2015. nov. 10. 20:02
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te helyedben lennék, olyat kapna tőlem hogy fészket rak :D
2015. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
De ebben mi a konfliktus? Megütöd úgy, hogy a fizika sem találja ki, hogy merre repüljön hirtelen és ennyi. Tehát oké, kell bátorság megütni, de ez csak egy pofátlan hím nemű egyed, egy genetikai hulladék, aki így viselkedik. Tehát megérdemli. Vagy, mint mondtam, kérj segítséget egy másik sráctól.
2015. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tök vagy a gége mindig hatásos
2015. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy vannak ilyen fiúk. (Egyébként vannak olyan lányok, akiknek ez bejön, ez még szomorúbb.)


Szerintem szólhatsz a barátodnak. Nem a te hibád, hogy az a fiú retardált.

2015. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Azért sem akarom megütni, mert eredetileg a legjobb barátom (volt).

2015. nov. 10. 20:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Csak volt
2015. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!