Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kellene mondanom a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondanom a barátomnak, hogy tartom a kapcsolatot egy koncerten megismert fiúval, akinek tetszem?

Figyelt kérdés

Még nyár közepén ismertem meg egy srácot, először neten, mert hirdetett egy olcsóbb jegyet a koncertre, én pedig megvettem. ( a barátom nem tudott eljönni, de engem elengedett egyedül egy ismerősömmel) Ott helyszínen találkoztunk, aztán egyre többet beszélgettünk, és érezhetően elkezdett nyomulni egy kicsit. Aztán megmondtam neki, hogy van barátom már 3 éve, fel is fogta és abbahagyta a folytonos dicsérgetés. De kis idő után újra elkezdett dicsérni, és utalt arra, hogy nagyon szívesen lenne a barátom a jelenlegi párom helyett. Aztán újra abbahagyta. Aztán mielőtt mentem haza, megöleltem, mert jól éreztem magam vele.

Azóta beszélgetünk néha neten, és tegnap fel is hívott telefonon, amit nagyon furcsálltam, de akkor is megmondtam neki, hogy van barátom és szeretem. De apró utalgatásokat tesz még, viszont én úgy érzem, hogy tudom kezelni a dolgot, és sosem csalnám meg a párom. Csak jól esik, hogy tetszem valakinek, aki sokkal többet bókolgat nekem, mint a barátom..

Másrészről pedig volt már többször olyan, hogy a barátomra is nyomultak lányok, és mégsem mondta el ,csak hosszú hónapokkal később, ráadásul volt olyan nő, akivel egy munkahelyen dolgozott.


Szóval szerintetek el kellene mondanom, és gáz, amit csinálok? Vagy oké, ameddig tudom kezelni a helyzetet?

L20


2014. aug. 30. 22:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja azt még hozzáteszem, hogy a fiú akinek tetszem több száz km-rel odébb lakik.
2014. aug. 30. 22:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos, nem bűn ha van egy barátod, akinek tetszel, végül is felnőttek vagytok már, nem?
2014. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetro ***** válasza:
gáz amit csinálsz, de ha jól esik... ha akarod mond el, de akkor valamelyiket elveszíted. mondjuk előbb-utóbb úgyis döntened kell majd...
2014. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De igen, köszönöm :)

Sokat jelent most egy ilyen pozitív válasz. kicsit rosszul éreztem magam a telefonhívás után, kicsit lelkiismeret furdalásom volt, hogy rosszat teszek.

2014. aug. 30. 22:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké 2. válaszoló, ha választanom kell mindenképpen a páromat választom, mert nagyon szeretem. Már most is próbálok egy kicsit távolságtartóbb lenni a másik sráccal.
2014. aug. 30. 22:26
 6/9 anonim válasza:

Igen gáz amit csinálsz.Szerinted oké ez így?Ha oké lenne akkor jó magad sem tennéd fel a kérdést.

Fel kellene nőnöd elsősorban,mert 20 éves létedre úgy viselkedsz mint egy 16 éves kislány.

A jól eső éríntéseket és dolgokat hagyd meg a barátodnak,vagy ha nem kedveskedik,akkor mond el neki hogy ez téged zavar és szükséged van erre.Nyílván tőle nem kapod meg,ezért imponál a másik srácnak a közeledése.

Ha nem bírsz magaddal akkor inkább hagyd a barátodat,majd talál olyat aki nem flörtölget a háta mögött.Arról nem beszélve hogy a másik srácot csak hülyítted.Szóval igen gáz amit csinálsz.Ha szeretnéd a barátodat,akkor elküldted volna ezt a másik srácot a francban.De nem,te nem elküldöd hanem inkábbmég beszélgetsz vele tovább.Szerintem kicsit szállj magadba.Arra hivakozni meg hogy a barátodért is voltak oda csajok,egy hülyeség,te te vagy és nem ő.

2014. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem veszélyes játék ez. Ha tényleg biztos vagy benne, hogy a jelenlegi barátod az igazi, akkor inkább hagyd abba a másik pasival a flörtölgetést. Ebben a helyzetben mind a hárman sérülhettek. Elég egy gyenge pillanat, és kész a "baj". Döntsd el, hogy melyik pasi kell.
2014. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

De igen, köszönöm :)

Sokat jelent most egy ilyen pozitív válasz. kicsit rosszul éreztem magam a telefonhívás után, kicsit lelkiismeret furdalásom volt, hogy rosszat teszek.



Hát legyen is lelkiismeret furdolásod.Talán véletlen volt az a lelkiismeretfurdolás?

Te is tudod hogy hülyeséget csinálsz.

Már ne haragudj,de nekem eszembe sem lenne mással beszélni ha valakit szeretek.És nem kellenne mástól megerősítés,mert az szánalmas.Szóval én szerintem a lehető legjobb lenne ha a mostani barátodnak keresnél valami normális csajt,aztán hagynád békén.Aztán utánna mehetnél a másik pasihoz.Csak vigyázz ezzel nehogy kiderüljön,aztán a 2 szék közé essél.

2014. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondj el neki mindent, h akitől vetted a jegyet, az mondta neked h tetszel neki és h neten is felkeresett és ott is mondja.

Őszintén mondd el a barátodnak, h milyen udvarlód van, mert az őszinteség és bizalom az egy pozitív dolog, de ha nem mondod el és véletlen "kiderül", akkor rosszra gondolhat, félreért vmit és megmérgezheti kapcsolatokat. Ha látja h őszintén megmondod neki h hogy jártál a "jegydílerrel", abból neked nem lesz hátrányod.

2014. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!