Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a nyakkiszívásos dolig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nyakkiszívásos dolig?

Figyelt kérdés
Instagramon egy csomó olyan képet látok hickies néven, ahol az ember bizonyos pontjain olyan, mintha véraláfutásos lenne. Ezt hogy csinálják meg miért jó ez?
2015. nov. 11. 18:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Dolog*
2015. nov. 11. 18:51
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi értelme sincs.. am nem egy újkeletű dolog.
2015. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Három fajta ember van:

1: akit nem érdekel, mert a: nincs barátja, barátnője vagy b: nem szereti, meg nem menő

2: felvág a kapcsolatával és úgy begerjednek a párjával hogy sz szerint kiszívják a másik nyakát ("vákum"ot csinálnak, és ezért lesz olyan amilyen)

3: valaki nagyon de nagyon fel akar vágni, és kiszívja magának, legyen az porszívó vagy egyéb zseniális eszköz :).

Am én sem értem mi ez, meg mire jó, de ha nekik ez jó, akkor csinálják nyugodtan ;D.

2015. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz helyekre jársz. Az Instagramon én csak természetfotókat kapok a National Geographic-tól.
2015. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1-2. Köszi :)
2015. nov. 12. 06:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!