Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a nagyobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a nagyobb hülyeség?

Figyelt kérdés
Szerelembe esni vagy elkerülni azt

2015. nov. 13. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elkerülni azt.

Én onnan indulok ki ,hogy elkerülve sosem fog ránk találni az igazi boldogság ,míg ha szerelmesek vagyunk akkor 50% esély van arra ,hogy viszonozni fogják és akkor az mindennél többet megér. De ha meg nem akkor igaz ,hogy fáj a szívünk ,de szerintem megéri a boldogság miatt kockáztatni.


(Ennek ellenére "Fuck the logic" elven én mégis kerülöm.)

2015. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az elkerülés. Ha szeretsz valakit, ne félj a gondolattól, küzdj meg érte ;)
2015. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elkerülni. Ki tudja mit hagysz ki:D
2015. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerelembe esni. Ha képes vagy elkerülni, akkor azt tedd! Sokkal jobban jársz.
2015. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki elkerüli és Sosem tapasztalja meg azt az érzést hogy szerelmes, hatalmas dologról marad le. A csalódás miatt pedig nem szabad kerülni, mert minden más is okozhat csalódást, ami viszont tapasztalatszerzéssel jár :) 18\L
2015. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ja a legtöbb szerelmes azt mondja fu de jo a szerelem ...de mikor vége lesz mindegyik rimánkodik meg vagdossa az ereit...

szval ne kerüld el de ovatosan szeress ne légy vak hülye és nem lesz problémo :)

2015. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerulni
2015. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!