Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hülyeség, hogy megkérdezem a...

Hülyeség, hogy megkérdezem a lánybarátomat, hogy szerinte mi rosz bennem? És hogy hogy lehet nagyobb sikerem a barátnőjénél aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
14F

2014. aug. 24. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem, csak valószínűleg a lánybarátodnak meg te tetszel, és lehet, hogy megbántottad, amiért az ő tanácsát kéred a barátnőjével kapcsolatban.
2014. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát kényes téma, mert elsőbb tényleg mérd fel a dolgokat, nehogy attól kérdezd meg akinek épp te tetszel. Meg a barátnők bármennyire barátnők, sokszor rosszindulatuak. Pl. nekem tetszett egy fiú és a barátnőmet kértem meg hogy kérdezze meg a fiútól hogy tetszem-e neki, a végén az lett belőle, hogy a barátnőmnek is tetszett az a fiú és a fiúnak mindennek lehordott és azt mondta hogy van barátom, ugyhogy én már megjártam ezzel.
2014. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Puhatold ki, hogy érez-e ő többet irántad, ha nem, akkor meg nyugodtan kérheted a tanácsát. Nekem is van ellenkező nemű haverom, aki anno tőlem kért tanácsokat nőügyekben, egy ilyennek azóta az akkor még meghódítandó hölgyemény már a felesége, nagyon aranyos fiatal pár, de a srác bátortalan volt, kellett egy kis biztatás, bejött. :-)
2014. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!