Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irjak neki? félek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjak neki? félek, hogy hülyének nézne a srác, ha irnék :/

Figyelt kérdés

ma, amikor buszoztam, akkor az srác is azzal a busszal jött, aki tetszik.

amikor leszállt ( ahol o száll le, ott kb. kiürül a busz) és mondta barátnőm, hogy akkor üljünk le, a srác leghátul, a 4-es üléseknél ült, aztán amíg vártuk, hogy le tudjanak szállni és hatra tudjunk menni leülni, akkor néztük egymást a fiúval, míg ők le nem szálltak a haverjával, mikor leültünk, akkor néztem, hogy merre fele megy, aztán ő is rám nézett és nagyon elmosolyodott, aranyos volt :))

( legalábbis szerintem rám mosolygott

Csak én és barátnőm voltunk hátul és barátnőmet nem ismeri )


csak az utcán szoktuk egymást látni nagyon ritkán, eddig kb. nem is néztünk egymásra



szerintetek nagyon fura lenne, ha ráírnék?

félek, hogy hülyének nézne és legfőképp nem értené, hogy minek írok neki?!

fiúk, mit szólnátok, ha ilyen helyzet után rátok írna egy lány?


és nem akarok ráhajtani/nyomulni, csak jó lenne beszélgetni :)



2015. nov. 13. 21:54
 1/7 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem lenne gáz :) nincs abban semmi rossz dolog..

Irj neki, de ne hagyd hogy "meghaljon" a beszélgetés! :D

2015. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 spd45 válasza:

A busz megtetszik valaki dilemma.

A megoldás mivel te lány vagy azért írj neki mert a fiúk jobban szeretik ha a lány kezdeményez mindemellett mivel a testbeszédetek össze hangolodott és amiket felsoroltál az a testbeszéd enciklopédiája című könyv által említett szerelem jelek

Ezért írj neki, mert tudod hogy a bátraké a világ

2015. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Leszakad a pofám, hogy manapság ennyi lány akar udvarolni. Szépen lassan felcserélődnek a nemi szerepek, nekünk srácoknak vaginánk lesz lassan.....:)


De tudod mit? Írj rá. Ha hülye vagy, annak is fog nézni, ha pedig nem, akkor nem fog.

2015. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.,2. köszi a választ


3. miért lennék azért hülye, mert ráirok?

2015. nov. 13. 22:18
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ilyenkor már nem tudom biztosan, hogy csak az agyam emlékszik ugy, hogy egymást néztük, mert ezt akarom hinni vagy tényleg igy volt?! :/
2015. nov. 13. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy hülye vagy, mert ráírsz.

Azt mondtam, hogy ha valaki hülye, akkor annak is fogják nézni. Ha pedig értelmes lány vagy, akkor nem fog annak tartani.

2015. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oh, bocsi, akkor nem tudok olvasni :'D

Késő van :D


Egyébként szerintem teljesen értelmes es normális vagyok ( meg akkor is, ha a kommentbol nem látszik :'D )

2015. nov. 13. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!