Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálhatja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Elmentem bulizni és egy helyes fiú odajött hozzám és megkért hogy táncoljak vele. Mondtam neki hogy ne haragudj de most nem érek rá mert éppen a barátaimmal beszéltem. Kérdezte hogy hívnak, kiderült hogy már régebb óta ismerősök vagyunk facebookon majd másnap elkezdett lajkolgatni,ráírtam, alig válaszolt valamit...gondoltam magamba így járt minek foglalkozzak vele. Aztán egy hónap múlva buliba összefutottam megint vele úgy hogy a hátam mögött állt és amikor megfordultam köszönt nekem meg elkezdett kérdezősködni hogy vagyok stb. Én megkérdeztem tőle hogy a múltkor miért volt ilyen hogy facebookon alig ír stb amire az volt a válasz hogy sokat dolgozik és nincs ideje azzal foglalkozni . Ezután én megint nem foglalkoztam vele jött utánam hogy gyönyörű vagyok stb. Mondtam neki hogy miért nem keres más lányt vannak még páran..amire az volt a válasz mert érdeklem. Egész éjszaka jött utánam majd másnap bántott hogy bunkó voltam vele gondoltam rairok mondta hogy találkozni akar velem. Gondoltam ha már ennyit jön utánam találkozok vele. Beszélgettünk eléggé visszahúzódónak tűntaztán megcsókolt. Mondta hogy megakar ismerni ilyesmi. Egy hete megint semmi , én pedig úgy vagyok vele nem keresem csak már én kezdem magam hülyén érezni és nem értem miért csinálja ezt, mi ebbe neki a jó? Mert ez oké hogy elődöntöm hogy nem foglalkozok vele de legközelebb ezt újra el fogja játszani és nagyon idegesít a viselkedése...

2015. nov. 14. 09:31
 1/7 anonim válasza:
Lehet, hogy le akar veled feküdni.
2015. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon ügyes (először lepattintottad, most meg már annyira zizegsz érte, hogy még ide is kiírod:-)), vagy alapból félénk, és minden bátorságát össze kellett szednie, hogy nyomuljon. Tudja egyáltalán, hogy már facér vagy? Netán megvan a pasid is, és mellette hülyíted?
2015. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az oké hogy le akar velem feküdni de észrevehetné a jelet hogy nem olyan nő vagyok és nem fog neki összejönni!!
2015. nov. 14. 09:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érte oda nem is ismerem annyira...:)
2015. nov. 14. 09:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval megvan a pasid. Akkor mégis mit vársz? Szerintem tényleg meg akar ismerni, de nem úgy, hogy közben mással jársz.
2015. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha nem vagy oda érte akkor miért írtad, hogy nagyon helyes.

Ha szerinted helyes miért nem szeretnél vele lefeküdni?

2015. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!