Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék hogy ebben a...

Mit tehetnék hogy ebben a helyzetben ne érezzem magam rosszul? Hogy tudassam vele, hogy velem ezt tovább nem csinálhatja?

Figyelt kérdés
Az osztályban nincsen kifejezett barátnőm, inkább úgy vegyülök, elvagyok. Van 2 csaj (az egyikkel régen jóba voltam, de mindig irigy volt rám, (bár őszintén nem tudom mért) és már régóta nem beszélünk meg minden, de ő folyamatosan piszkál, csak mert nekem nincs műszempillám meg 6 kg smink az arcomon.. Hanem inkább természetes vagyok, de átlagos.. És csak ezt utálja bennem.. És nem hagy békén, kajával dobál meg radírral meg kutyának nevez meg csicskának, nyomoréknak, persze nem foglalkozok vele, mert ennyire buta és nem pazarlom rá az energiám, és mikor mert teli dobálta kajával a hajam, szólok neki hogy hagyja abba stb stb és akkor elkezdi nekem eljátszani a hülyét hogy nem is ő volt és mit nézek rá meg hogy ennyire fogyatékos vagyok mikor nem ő volt! De ott van előtte a kaja amivel dobál.. Na mindegy szóval ilyenkor hogyan állítsam le? Hogyan mutassam meg hogy ezt nem csinálhatja és mit tegyek hogy véglegesen abba hagyja? Azért elég megalázó... köszönöm előre is:)
2015. jan. 13. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem méltó lépés, de olyat lekevernék neki, hogy a földön essen össze. Az ilyen paraszt ember csak a káromkodásból meg erőszakból ért, nem is érdemes rájuk pazarolni az intelligens beszédet. Valami alpári kiosztás meg pofon helyrebillenti. Előtte azért valahogy biztosítsd be magad valami ismerősökkel, hátha hívna valami kanbrigádot.
2015. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj neeem, nem szeretnék verekedni, meg nem is érdemes foglalkozni mert ennyire intelligencia hiányos.. Csak ehhez ért, mert kb 4 tantárgyból bukásra áll.. Azért köszönöm, de tényleg nem verekednék, meg semmi :"D
2015. jan. 13. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Vertél volna be neki egyet. Gondolj a következményeire: ha ki is bukik akkor is más valakit fog cseszegetni, akit lehet hogy rendesen tönkre fog tenni, ha olyan mimózalelkűvel találkozik.

Az ilyeneket jól össze kell verni egyszer (ha kell többször is) és akkor megtanulja, hogy hol is van a helye a társadalomban.

2015. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!