Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor? :c

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor? :c

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm ha elolvassátok.


Soo, egy 15 éves srác vagyok, és ahogy ebben a korban a legtöbben, én is vágyok valakire, akivel együtt lehetnék.

És itt nem feltétlen párkapcsolatra gondolok, hanem egy lányra, akivel őszintén normálisan lehet beszélgetni érettebben, komolyabb dolgokról, nem csak a facebookról, mennyit ivott a múltkor a 19évesek között a bulin 14-15 éves létére, meg hogy műfäszt tartott a kezébe és lefotózták úgy, ő már nem szűz esstébé...


Igenám, csak itt az a probléma hogy a körülöttem lévő 14-15-16 éves összes lány vagy ilyen, vagy még tényleg nagyon úgy viselkedik, mint egy gyerek. (Jó persze.. most mondhatjátok hogy még én is gyerek vagyok, mit akarok...)

Fiúknál meg szintén ez van: vagy teszi a menőt, ő kocsitvezet bebäszva, ő már nem szűz, megkurt mittudomén hány 14éves buta rib ancot, vagy megintcsak gyerekes számomra, és lehetetlen vele beszélgetni normális dolgokról. Namost ilyenekkel nem tudok olyan jóba lenni, hogy úgy tekintsek rá, mint egy társra és mindent megbeszéljek vele. (remélem ez most nem hangzott b*zisan)


Őszintén arról képzelgek, hogy egy idősebb(17-18-19 éves, vagy akár lehet idősebb is engem nem érdekel), érettebb lánnyal ápolnék egy jó barátságot, mert ahogy észreveszem ilyenkor már nem csak a pia,menőzésből kúrás mindenkivel,orrbaszájba bulizás, satöbbi megy.


Mennyi az esélye annak, hogy egy ilyen lánnyal lehetne egy jó fiú-lány barátság, és nem röhögne ki, mondván hogy éretlen kisfiú vagyok?


Köszi, ha elolvastad és válaszolsz.


2015. nov. 15. 01:24
 1/3 opened paradise ***** válasza:
Nem sok. A korosztályodban is vannak normálisak,de tény,hogy kevesen. Keresgélj,nem sok mást tudsz :/
2015. nov. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azért ismerek néhány normális lányt,bár tény,hogy a számuk nagyon csekély a többséghez képest. Nálunk az osztályban 20 lányból,jó ha van 2 normális,a többi meg olyan feltűnősködő r*b@nc,mint amit léírtál. Nyitott szemmel kell járni mindenhol,aztán biztos,hogy találsz majd valakit. :) 15/L
2015. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hű, azért az összesből senki... Nem egy olyan jó arány :D

Szerintem ne csak abba az iskolába keresgélj, szocializálódj ezerrel, és akkor megvan az esélye, hogy találsz egy értelmes embert ;)

2015. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!