Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

van egy fiú, akivel egy iskolába járok. majdnem egy éve beszélünk, régóta tetszik, közös a baráti társaságunk. mindkettőnknek egy kapcsolata volt eddig, több mint egy éve szakítottunk már mindketten, és egyszerűen azóta egyikünk se érzelmes. nyár elején kezdtünk egymásra hangolódni minimálisan, de így is tovább jutottam mint a többi lány. szeptember közepe óta még közelebb kerültünk egymáshoz, de az egész megrekedt ott. egyikünknek sincs más olyan ember az életében akivel összejönne, de mégse történik semmi komolyabb köztünk. igazából nem is tudom hogy mit érzek iránta, vagy hogy mit szeretnék tőle. más embert se kinézetre, se belsőre nem tudok elképzelni.

köszönöm nagyon mindenkinek aki elolvasta. ha ez számít, két év van köztünk.



2015. nov. 7. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem egy probát minden megér. Látszik h kissé össze vagy zavarodva.

Ha nem próbáljátok meg,ez csak barátság marad.Lehet, h tényleg nem kéne összejönnötök, de hát a saját erzeseiddel csak el tudod donteni, h tobbet akarsz vagy sem.Probald kideriteni, h Ő mit szeretne célozgass rá finoman. Bocsi ha összezavartalak.:D

2015. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

teljesen ertek mindent, de olyan rossz hogy mar kozel vagyunk elegge, de csak kerulgetjuk egymast:(

koszonom a valaszodat😄

2015. nov. 9. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor kérd meg az egyik barátnődet h lökjön neki a fiunak, Es meglatjuk mi lesz.:"D de tényleg

Nincsenek kozos ismeroseitek?, arra celzok h az egyik baratjaval akivel te is jo viszonyban vagy, rakerdezel az ugyetekre.

Vagy ha latod h ő is tanacstalan mint te beszeljetek meg szepen, tisztazzatok, tudom h nehez, de latom fontos neked, szal muszaj lenne.;))

2015. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

koszi, de irtam hogy teljesen kozos a barati korunk, (bar itt falun ez nrm nehez:D) legjobb barataink kapcsolatban vannak

hat igen, elegge fontos.. probalok vele beszelni

2015. nov. 11. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi de akkor meg miert nem kerdezed meg az egyik baratotokat, hatha emlitett vmit.

Es ja tovabbra is azt tanacsolom h kerdezz ra nala, mash nem lehet biztosra kideriteni.:D

2015. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!