Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy barátom akivel nagyon jó a kapcsolatunk. Eleinte majdnem összejöttünk, de túl gyávák voltuk és nem mondtuk ki egymásnak mit érzünk. És így nekem is lett barátom (már nincs), és neki is egy barátnője.

Figyelt kérdés

1 hete valahogy szóba jöttek a régi szép idők és kiderült, hogy még mindig ugyanúgy érzünk egymást iránt. ( több mint barátság, de kevesebb mint szerelem), Ezt a hétvégét együtt töltöttük mert volt iskolai program, de nem volt semmit köztünk (csók), csak ölelés. De azt mondta már nagyon nem bírja magát visszafogni, és már sokszor majdnem elcsattant köztünk. Ha most a csók megtörténik biztos vagyok benne, hogy elkezdek nagyon-nagyon bele szerelmesedni, de az nekem lesz szenvedés, mivel neki van a barátnője. De azt írja nekem hogy engem akar nagyon, és szenved ő is velem együtt, de nem csalná meg a barátnőjét.Ti mit tanácsoltok, veletek volt már hasonló szituáció?

16/L, ő 17/F



2015. nov. 15. 17:02
 1/2 anonim válasza:
Amíg nem szakít a barátnőjével szerintem ne legyen köztetek semmi. Az nem lenne fair se veled, se a másik lánnyal szemben. Szerintem ezt mondd meg neki. (és hajrá:))
2015. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, ha így történne csók.. akkor magadról és róla is negatív kép lehet, hisz család, hazúgság, kihasználás, becsapás lengi körbe.
2015. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!