Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 37 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 37 év korkülönbséggel lehet jó az élettársi kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Én különélek a férjemtől, meg ismerkedtem egy 37 évvel idősebb egyedülálló férfival, mindent kitűnően működik köztünk. kérdezem hogy élettársi viszonyba ha leszünk nem fognak e megszólni amiért egy nálamnál 37 éves férfivel élek? Kérdezem még azt hogy egy 63 éves férfi meddig képes a szexel élni? Jelenleg mi heti három alkalommal vagyunk együtt de nagyon jól esik és maximálisan ki elégít, a heti háromszori szex nekem is elég. Szerintetek?
2015. jún. 14. 23:36
 1/5 viktorvarga ***** válasza:

26 évesen össze álltál egy 63 éves férfival,de már férjnél voltál :) aha értem.

milyen választ szeretnél? őszintét vagy amit hallani szeretnél

2015. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Unokája lehetnél.. kizárt. Bár a pénz nagy szó.
2015. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Basszus, ahogy ezt elolvastam, szinte várom, hogy 63 éves legyek!

:D

2015. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A magyar férfiaknál az életmódjuk (alkohol, cigi, zsíros kaja) miatt 50 felett már vannak gondok szex terén a kezdődő magasvérnyomás, érelmeszesedés miatt. Ha a te "bikád" még 63 évesen is képes heti 3-ra, akkor még pár év simán benne van vagy több is, senki nem tudja megjósolni.


Bár nem tudom hogy van gusztusod egy 63 éveshez 26 évesen, aki legalább az apád lehetne, de a nagyapád haveri köréhez tartozik de egészségedre. Egyébként meg fognak szólni, főleg ha van egy kis vagyona is az öregnek. Tudod, mint azokat a plázacicákat, akiknek 50-60 évvel idősebb férjük van. (lásd Andy Vajna és Tímea.)

2015. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Híres emberek között is vannak példák, hogy jól működő házasságok, párkapcsolatok működnek ilyen nagy korkülönbséggel is, ahol még gyerekeket is vállalnak.

Mindig vannak irigy és rosszindulatú emberek, akik gúnyos megjegyzéseket tesznek. Képtelenek elviselni mások sikerét vagy szerencséjét, mert nem látnak tovább a saját nyomoruknál. Két hasonló korú ember között is elég nagy számban vannak pokoli, elviselhetetlen viszonyok. Az idősebb emberek között több az élettapasztalat, a türelem, a megértés és a bölcsesség.

2015. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!