Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hamar és igazán megszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar és igazán megszeretek valaki ez szerintetek probléma?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar meg tudok valakit szeretni és akit megszeretek azt tényleg szeretem! 18 éves vagyok és most lett vége pár hónapja az előző kapcsolatomnak (Majdnem 3 évig tartott) és itt is a volt barátnőm döntött így azt mondta már mást szeret! Én ezt nagyon rossznak érzem mert szerintem ilyen korban másnál jönnek-mennek a fiúk/lányok én pedig tényleg szerelembe esek és mindig csak meg fogom szívni! (Legalább is egy darabig) Mennyi az esély arra, hogy olyan lányt találok hasonló korban aki ilyen mint én és nem csak ilyen kis tini szerelem lesz hanem komoly? 18/F

2015. szept. 7. 22:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibámért: Megszeretek VALAKIT*
2015. szept. 7. 22:41
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Nem,amíg nem törnek össze.


A te korosztályodban?

Ne keseredj el,de nem sokan vannak...

2015. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most is nagyon rosszul vagyok még mindig mert a volt barátnőmet is nagyon szerettem! Most minden lánynál ez lesz, hogy megszeretem aztán meg én leszek szomorú! :/
2015. szept. 7. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet és végül mindig így jártam :(

De remélem ezúttal más lesz :)

2015. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is remélem! :) Most ismerkedem egy lánnyal azt mondta magától (Én nem mondtam neki, hogy ilyen vagyok), hogy ő olyan aki nagyon ragaszkodik és ha valakit szeret azt szereti! Remélem így van!
2015. szept. 7. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mind ezt mondta :( De azért hajrá
2015. szept. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de igen, mindig mi szívjuk meg. Ha nem találsz egy olyan lányt aki hasonló beállítottságú, akkor nehezebb lesz, mert jobban megvisel egy szakítás vagy hamarabb kezdesz el érezni valamit a másik iránt és mire odakerülsz rájössz hogy beleszerettél, csak ő nem viszonozza vagy ahogy nálad is megtörtént lelép. Egyébként meg a te korosztályodban ritka, de nem kell feladni.


21/l

2015. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!