Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tetszem neki, vagy csak félreértettem?

Figyelt kérdés

Idén jött az iskolánkba egy új srác. Először nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, nem beszélgettünk sokat. Viszont idén van egy nagy projekt az évfolyamomon, ahol egy csoportban vagyok vele. Így néhányszor már beszéltünk, aztán egyik órán is egymás mellé osztott be minket a tanár.

Az első pár hétben volt egy alkalom, amikor a barátnőmmel mentünk valahova, és úgy köszönt nekünk, hogy először kettőnknek, aztán nekem külön úgy, hogy mondta a nevemet is (tudom, bénán hangzik, hogy ez az egyik példa, amit felhozok, de reménykedni csak szabad :P ). Utána többször volt olyan, hogy ránéztem, és ő éppen engem nézett. Valahogy mindig megtaláljuk egymást a tekintetünkkel (olyan is volt, hogy a mellemet nézte, bár lehet, hogy csak azért, mert kb. nekem a legnagyobb az osztályban).

Aztán nemrég megtudtam, hogy van barátnője, így eldöntöttem, hogy lemondok róla. De még mindig sokszor úgy érzem, hogy nem úgy kezel, mint a többi lány osztálytársamat. Kicsit rossz érzés, hogy van barátnője, de igazából úgy vagyok vele, hogy ha ő boldog vele, akkor legyenek együtt.

Viszont annyit még szeretnék tisztázni, hogy lehetséges-e az, hogy egy picit is tetszem neki?


2015. nov. 17. 18:48
 1/4 anonim válasza:
Egyetlen egy pillantásból nem biztos hogy tetszel neki. Szerintem csak azért érzed úgy hogy tetszel neki mert bejön. Addig amíg barátnője van ne reménykedj benne, ha nem hiányzik a csalódás. De ha szeretne akkor szakít a lányal akível jár.
2015. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát, elképzelhető. Vagy csak te voltál az első lány az osztályban akivel elkezdett dumálni, és ezért téged bír a legjobban.
2015. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretném senkinek se tönkretenni a kapcsolatát, így most próbálom elszeparálni magam tőle (érzelmileg), mert egyelőre szerencsére még nem tetszik/nem vagyok szerelmes belé, csak bejön.

Biztos, hogy nem én voltam az első lány, akivel elkezdett beszélgetni/barátkozni. :D Az egyik osztálytársam már hetekkel/hónapokkal suli kezdete előtt chatelt vele facebookon.

Én is gondoltam rá, hogy csak beképzelem amiatt, mert nekem bejön, de ezt sajnos nem lehet tudni addig, amíg meg nem kérdezem tőle (és erre sosem fog sor kerülni).

2015. nov. 17. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Bejössz neki
2021. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!