Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy észrevegyen,...

Mit tegyek, hogy észrevegyen, vagy megtudjam, tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik. Ő úgymond a nagymenő, én meg inkáb csendes vagyok. Egy időben úgy tűnt, hogy tetszem neki, de aztán már nem igazán.

Fiúk, ti hogy szoktátok kifejezni azt, ha tetszik nektek vki? (Udvarias vagy vele, felsegíted a táskáját kiránduláson, stb, szívatod, beszólogatsz neki, vagy röhögteted?)

És szerintetek hogy viselkedjek én, hogy lássa, hogy tetszik nekem, de úgy, hogy még ne tűnjön nyomulásnak?

Az "állj elé és mondd meg neki" típusú válaszok nem érdekelnek!

Köszi!



2015. máj. 6. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a kérdésedre nem nagyon lehet válaszolni anélkül, hogy ismernénk a fiút. Mindenki máshogy udvarol. Ha figyelmes veled vagy keresi a társaságod, az jó jel, de még mindig nem jelenti feltétlenül azt, hogy tetszel neki.

Hogy te hogy viselkedj...? Ez is attól függ, hogy szerinted mi jön be neki. Én konzervatívabb vagyok, meg már nem is a kamaszéveimet élem, de nekem az sose jött be, ha egy lány nagyon látványosan oda van értem. Ha van szeme, akkor észre fogja venni a szimpátiádat olyan finom jelekből is, mint a pillantások, mosolyok. Persze az nem árt, ha beszélgetsz vele néha. De fontos a mérték: ne lógj folyton a nyakán. Lássa, hogy érdekel, de ne tűnj nyomulósnak!

2015. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Adj neki shit teszteket
2015. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Irj. Ram.priviben segitek
2015. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!