Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jelenleg van barátom, akit nagyon szeretek. Az egyik exemmel elég jó a viszonyunk, főleg, mivel egy iskolába járunk. Mondhatni naponta beszélek vele. Néha szoktunk találkozni is, amíg nem volt barátom, ilyenkor kicsit több is történt közöttünk, de nem jöttünk össze újra. Most, hogy itt van a barátom, ezt természetesen nem folytatnám, viszont a baráti viszonyt továbbra is szeretném megtartani az exemmel. Természetesen nekem sem esne jól, ha a barátom a volt barátnőjével találkozgatna, így a kérdésem a következő: szerintetek meg kéne szakítanom a baráti kapcsolatot is az exemmel?
2015. nov. 17. 19:25
 1/6 A kérdező kommentje:
18/L
2015. nov. 17. 19:25
 2/6 anonim válasza:
Hát szerintem mindenképpen kérdezd meg a barátodról h ő erről mit gondol
2015. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem a jelenlegi barátoddal beszéld meg , neki mi a véleménye erről . Én személyszerint nem örülnék neki ,ha a barátnőm közben az exével találkozgatna . Az az igazság ez a szakítás utáni barátság 99%-ban nem működik . Valamelyik fél többet érez mindig a másik iránt , és nekem úgy tűnik ,hogy nem sikerült lezárnotok még .


18/F

2015. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
*barátodtól
2015. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megbeszélem vele.:)
2015. nov. 17. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, meg kéne szakítanod vele a kapcsolatot.

A barátod helyében meg én szakítanám meg veled, ha megtudnám, hogy az exed még megdugott(vagy mi is történt?) előttem párszor. :)

2015. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!