Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a szorult helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lánybarátom, akibe szerelmes vagyok, és ő tudja. Egyszer mondtam neki, hogy szerintem nem lehet több köztünk, mint baráti kapcsolat, mert más életünk, más helyeken, a világ két pontján.. Erre hirtelen rossz kedve lesz, és a suliban sem volt jó hangulata, főleg ha engem meglátott. Nem tudom hogy mit érezhet irántam, de ha érez is valamit... Akkor miért nem mondja meg? Nem értem.. Nem tudom mit csináljak..

2015. nov. 6. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Mért nem kérdezed meg? Nem veszítenél semmit.
2015. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Miért mondaná meg hogy mit érez, amikor elutasítottad h csak barátok lehettek?

Neked kellene megmondanod neki, hogy nem csak barátként érzel iránta.....

Meg ha ilyen jeleket ad akkor valszeg ő is többet érez, és lépned kellene mielőtt lecsapják a kezedről.

Meg mit zavar az hogy nem egy helyen laktok amikor ott a net, meg a telefon, közlekedés is van és egy suliba jártok.... XD

2015. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!