Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék túl lépni rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túl lépni rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nekem van egy meglehetősen kényes témám. Nem is értem ez engem miért zaklat. A barátnőm kb 7 fiúval kavart előttem, én pedig 50 körül plusz nekem volt is petting kb. 10-el, de valamiért folyamatosan az a 7 fiú jár az eszembe akikkel kavart. ez már tényleg beteges, de foggalmam sincs, hogy hogy lépjek túl rajta. 17/F

2015. okt. 11. 20:49
 1/4 anonim válasza:
Ne foglalkozz a múlttal! Törődj a jelennel, mert a múlton rágódás felemésztheti az egész kapcsolatot! Tegyél meg mindent, hogy az a 7 fiú soha többet ne jusson az eszébe csak te, mert te voltál/vagy neki a legjobb! Nem nagyon fogsz olyan lányt találni aki nem lett volna előtted mással.
2015. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerted az előző kapcsolatából valamelyik srácot?

Lehet azért van ez. Ha nem akkor felejtsd el, ne rágódj a múlton, erre rámehet a kapcsolat is!

2015. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ismertem igen. egy kapcsolata volt a tobbivel csak kavart. de akivel kapcsolatba volt, o nagyon jo baratom volt, illetve a legjobb baratommal kavart. a sracok tudjak, hogy ez nalam nagyon kinos tehat tenyleg soha se hozzak fel, de egyszeruen bant.
2015. okt. 12. 06:49
 4/4 anonim válasza:
arany szabály, hogy haverok volt nőivel nem kezdünk ki.
2015. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!