Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar tolem valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tolem valamit? Vagy csak fura?

Figyelt kérdés

Szoval van egy srac akit nyar ota ismerek egy taborbol. Ott eleg joban voltunk, karkotot adott nekem csak ugy kitudja miert meg nagyon sokat voltunk egyutt, de azota a suliban meg nem beszeltunk ugy igazan csak egy ket szot, raadasul akkor is max csak annyit hogy szia. Viszont tegnap az egyik baratnom beszelgetett vele es en oda mentem miutan a baratnom mar elment, kerdezni valamit(lenyegtelen, hogy mit) es a srac konkratan nem tudott megszolalni... Lattam, hogy akart valamit mondani de utana inkabb csak szettarta a karjat es razta a fejet (olyan kerdes volt amire nemmell vagy konkret valaszall lehet valaszolni csak megkerdeztem hogy esetleg nem latta e valamerre az egyik tanart) Azt is latom, hogy nagyon sokszor nez ha a kozelemben van, meg a barataim azt mondtak, hogy amikor ok talalkoznak vele a folyoson akkor meg nezelodik korbe(valoszinuleg engem keres, a baratnom szerint de en ketlem)

Ti mit gondoltok errol az egeszrol?


2015. nov. 18. 23:30
 1/5 anonim válasza:
Önbizalom! mi "férfiak" ebben gyengék vagyunk...kezdeményezz,talán még azt is megcsinálhatod hogy a barátaival beszélsz hogy nem-e mondot nekik valamit...persze azok 80%hogy visza mondják neki de nem is baj! ha bejösz neki akkor már nagyobb önbizalommal fog hozzád álni hogy ha tudja hogy érdekled ;) 19\F
2015. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mondott nekik dolgokat, mert csomoszor meglokdosik meg mondjak a nevet ha ott vagyok....

Meg olyan osztalytarsai ismernek meg akikkel sokhasem beszeltem es tudom, hogy a baratai, de engem elmeletben nem kene ismerniuk. Csak egy a baj, hogy szerintem ez az egesz dolog koztunk nagyon kinos... De ugy mindig es mi teszuk azza, mi ketten, mert benak vagyunk vagy nem tudom...

2015. nov. 19. 00:00
 3/5 anonim válasza:
Az a gond hogy féltek azaz mindkettőtökbe nincs meg az a bátorság,egymásra vártok de lehet hogy egy idő múlva más hogy lesz...vagy a te részedről vagy az övéröl...bár hogy ha tudnám is a korotokat akkor erről bátrabban írnék(az előzö választ is én írtam) mert ha 13-14éves korban vagytok akkor erre azt írnám hogy ha nem te akkor ő gyerekes és egy kapcsolatot nem szeretne(még) válalni.de ha koromhoz illőek vagytok akkor amit eddig írtam az az igazság....ne érts félre de nem azért írtam a korokat mert én huu de idős vagyok csak inkább tapasztaltab,hisz voltam én is így és ez történt velem is....most meg egy minimális önbizalommal majdnem egy éve szerelmes vagyok a barátnőmbe :) szóval hajrá!
2015. nov. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16 evesek vagyunk mind a ketten.
2015. nov. 19. 07:50
 5/5 anonim válasza:

akkor a fenti mondatok az igazak...

sok sikert!!

2015. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!