Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tolem ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tolem ez a pasi?

Figyelt kérdés

Baratok vagyunk mar tobb mint ket eve es fura modon miutan bevallottam neki, hogy tetszik nekem, azota sokkal kozeleb kerultunk egymashoz. Sokat beszelgettunk, es elmondta tobbek kozott, hogy van egy mentalis betegse ami miatt nem igazan akar kapcsolatot.

Ezt becsulom, csak hogy en szeretnek, es mivel nem tudom ot elfelejteni, mindig torlom a telefonszama, hogy ne is essek kisertesbe, hogy hivjam.

De megteszi o, telefonal vagy ir legalabb hetente.

Amikor talalkozunk, akkor nagyon aranyos velem, olyan helyekre visz, amik tudja, hogy tetszeni fognak, multkor le akart fotozni. Manapsag mar nem beszel mas csajokrol se.

Csakhogy van olyan is,amikor meg hiv, hogy talalkozunk,de meg se jelenik. Egy oraval kesobb ir, hogy el se indult meg melo stb miatt. Ahogy o mondja, tul hamar mond igent.

Nalam ez azt jelenti, hogy akar velem talalkozni, csak maga se tudja, hogy mit akar igazan.

Tenyleg csak baratkent tekint ram, vagy tobb is esetleg?


2015. jún. 25. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet vívódik magában,nem tartja elég jónak magát hozzád.

Más nincs,próbálj beszélni vele.

Ez így nem állapot egyikőtök számára sem.

2015. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!