Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illik/nem illik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illik/nem illik jó/rossz ötlet harisnyatartót és combfixet venni barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 18. születésnapjára gondoltam ezt és nem mint szex.segédeszk. hanem rendesen mint fehérnemű. Illik ilyen ajándékot venni? Ha megmutatja a szüleinek nem lesz meg a véleményül rólam?

2015. nov. 19. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meglepetés ide vagy oda, beszéld meg vele. Igen, a szülei biztos nem díjaznák :D De nekik meg nem kell mindent tudni. Nekem is van (én vettem 19 évesen), de nem kötöttem az orrukra, hogy ilyenem is van.

18 évesen azt vesz fel, amit akar, de attól még nem kell a szüleinek feltétlenül megmutatni.

2015. nov. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátnőd örülne neki? Ezt neked kell tudni.

De semmiképp se a családi ünnepségen add át a család körében :D

2015. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen ő örülne neki meg mondjuk a szülei is lazák csak hát mégis egy fehérnemű... :)

2015. nov. 19. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret harisnyát hordani, bizti örülni fog neki. Én is kaptam már pasitól combfixet. Az első harisnya tartómat meg még anyuval vettük közösen 16 évesen.
2015. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha használná akkor jó ötlet.Annak meg nem sok értelme van,ha nem szereti és bevágja a szekrényébe.
2015. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már vettem a barátnőmnek Valentin napra. Örült neki és alig várta hogy felvegye megnézze a tükörben magát és megmutassa nekem.

Szóval nagy öröm volt mindkettőnknek.

De úgy önmagában ne, ajándékozz mellé mást is úgy az igazi.

2016. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!