Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A bátyám esküvője lesz szombat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám esküvője lesz szombaton Nyíregyházán. Van e valami, amit oda illik vinni mindenkinek? Ugyan állítják, hogy ne vigyek semmit, mert messziről megyek, de nem kéne beégni az új rokonok előtt. Kocsival meg minden megoldható. Ötlet?

Figyelt kérdés
A palócoknál tortát illik vinni mifelénk a lagziba az ajándékon felül. Azt meg tisztáztuk, hogy nászajándékként pénzt kérnek.

#Nyíregyháza #esküvői ajándékozási szokások
2014. jún. 24. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor vigyél tortát. Javaslom a puncsot vagy a sachert, azok elég tömörek ahhoz, hogy a hosszú kocsiutat is kibírják. :)
2014. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Június végén tortát vinni messzire - na nem. Még hűtőtáskában sem! Hacsak nem viszel diótortát, amit pl. Kalocsa mellett szoktak csinálni a poták. Az száz évig is eláll és nem romlik meg a nagy melegben sem, de ahhoz kicsit későn van, hogy most szombatra kész legyen.


Szerintem a pénz mellett vigyél valami szép ajándéktárgyat, lévén, hogy mégiscsak a testvéredről van szó. Lehet, hogy ki fogsz nevetni, de mi a férjemmel majdnem mindenhova faliórát szoktunk vinni, és szinte kivétel nélkül megörülnek az ajándéknak. Általában senki sem gondol erre, pedig nagyon praktiukus; és nagyon-nagyon szép darabok is vannak köztük.

2014. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Való igaz hogy illik valamit vinni pluszba, és nem rossz ötlet a falióra :) régen egy tortát plusz egy pár tyúkot vittek a falusiak :) :D nekem is lesz agusztusban lagzi, és a falióra megfogott :)
2014. jún. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ők mondják, hogy ne vigyél, - akkor ne vigyél.

Mit kezdenének egy tortával? Szerintem lesz ott bőven.

2014. jún. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szerintem semmi, majd amit nekik szánsz, bedobod a menyasszonyi táncba, vagy ha az nem lesz, akkor odaadod borítékban.
2014. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 karii0103 válasza:
Szerintem egy kis pénzt mindenképpen illik vinni pl.:mennyasszonytáncra de mivel a bátyád ezért valami apróságot mégis illik vinni :) nem rossz ötlet a falióra de szerintem egy üveg bor/pezsgő is megteszi!
2014. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!