Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Zara állásinterjú, kiválasztás...

Zara állásinterjú, kiválasztás. Tapasztalatok? Mire figyeljek? Mit kérdezhetnek? Milyen ruhában illik megjelenni? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Minden információt előre is köszönök.

2015. aug. 12. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2015. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én voltam, akkor kifejezetten egyetemista lányokat kerestek, részmunkaidőre. Ezért tőlem megkérdezték, meddig leszek még biztos egyetemista, tudatosították bennem hogy főállásra valószínűleg soha nem fognak felvenni. Mondjuk nekem az egyetem miatt pont jó is volt így.

Megkérdezték dolgoztam-e már ilyen üzletben, tudom-e, mivel jár, milyen munkára számítok. Elmondták, hogy ha reggeli műszakos leszek, akkor bizony 7-re be kell érni (10-kor nyitottak), mert kirakatrendezés, stb. Este pedig nem lehet egyből zárás után elmenni, utána még sok a teendő. Szóval szerintem látni akarták, hogy ezek után is akarom-e a munkát, bírnám-e, mennyire vagyok elszánt. Nekem nagyon kellett a munka, szóval az voltam. :) Nekik meg szerintem nagyon kellett az ember, mert már szinte az interjúnál biztos volt, hogy felvesznek, már rögtön elkezdték magyarázni, mi hogy működik náluk. 2 nappal később próbanap, betanítás.


Amúgy egy szebb fekete hosszú nadrágban mentem, hozzá egy csinos világos blúz, lapos fekete cipő.


Én amúgy 4 hónapig bírtam, nem szerettem a munkatársakat és a főnököt se (persze ez minden üzletükben más lehet), meg rengeteg volt a munka és egy idő után az egyetemmel sem lehetett összeegyeztetni. Messze laktam, ezért 5-kor keltem, esti műszaknál volt hogy 2-re értem haza, ha valami nem stimmelt a kasszával. Sokszor volt baj a pénzzel, egymást gyanúsítgatta mindenki lopással, nekem hamar felőrölte az idegeimet ez a munka. :(


26/N

2015. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinos, az aktuális divatnak megfelelő ruhában menj, ha megnézed az ott dolgozókat, mindenki trendi és átlag feletti kinézettel rendelkezik. Sajnos, nem sajnos ez ott az egyik elsődleges szempont.
2015. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 justaboutto válasza:
Nemrég jelentkeztem a Zara Homeba és kezdtem el dolgozni is ott. Az interjú egy nagyon gyors, párkérdéses villáminterjú volt szinte már akkor tudni lehetett, hogy felvesznek. Megkérdezték, hogy hogyan érek rá, mikor tudom meg az órarendem (részmunkaidős állás) és, hogy egyáltalán miért szeretnék pont ott dolgozni. Ezután tréning egy ideig ahol mindent elmondanak majd. Kicsit elegánsabb, de nem konzervatív öltözet szerintem tökéletes :)
2015. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!