Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit szólnátok hozza, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok hozza, ha egy lany oszt. Tarsatok megkérne arra, hogy masszirozzatok/ "nyomkodjatok" meg a vállat, mert faj neki?

Figyelt kérdés

Egész jóba, beszélő viszonyban vagytok

Csak néha beszélgettek, inkább órán


Fiuk,ti mit szólnátok ilyen kereshez? ( nem több perces masszazsra gondolok, csak pár mozdulatrol)

Mennyire lenne fura?

Es fiúk, ezt felajanlanatok ( ha a lany mondja, hogy faj a válla/háta) vagy max akkor csinalnatok meg, ha a lany megkér rá?



9.-esek



2015. nov. 20. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Örülnék neki, ha bejövök a lányoknak, de egy masszázsba ne képzelj bele túl sokat. Fura? Miért lenne fura? Cseppet sem fura. Ne ajánld neki fel, hanem kezd el masszírozgatni, ha nincs vele gondja hagyja, ha igen szól.
2015. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lany :D


Nem tudom, hogy mennyire lenne fura, ha megkérnem :D

Egy fiú mégiscsak jobban meg tudja nyomkodni a vállamat, mint a barátnőm, izmosabb :D


Es nem azért akarom megkérni, mert bejön :D

Mármint jofej, nagyon bírom, de csak mint fiubarat tudnék rá gondolni :)

2015. nov. 20. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kilencedikesek vannak annyira érettek(kivéve kanos disznók), hogy nem képzelnek bele a dolgokba túl sokat.
2015. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Brain Storming válasza:
100%
Masszőrként mondom, hogy azért kéri, mert szüksége van rá... és igazából sokaknak szüksége lenne a vállmasszázsra nap mint nap, mert a mai iskolásoknak is eléggé rossz tartással kell ülnie egész nap. Akit megkértek, annak is érdemes kipróbálnia - és akkor megérti, hogy miért kérték meg rá. :) Amellett, hogy a gyengéd érintések az intimitás részei, valóban nem kell sokat beleképzelni. ;)
2015. nov. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!